Як працює контакт-центр «Завжди допоможемо» для мешканців Луганщини?

З квітня для мешканців населених пунктів Луганської області працює гуманітарний контакт-центр «Завжди допоможемо». Його робота забезпечується завдяки проєкту «Протидія викликам, спричиненим війною в ...

Додано:
platforma.lg

spilka-zahystu-UNDP-EU-01
Як працює контакт-центр «Завжди допоможемо» для мешканців Луганщини?

З квітня для мешканців населених пунктів Луганської області працює гуманітарний контакт-центр «Завжди допоможемо». Його робота забезпечується завдяки проєкту «Протидія викликам, спричиненим війною в Україні, у м. Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ на Луганщині», що впроваджується ГО «Спілка захисту громадянських свобод» за сприяння ПРООН та ЄС.

Завдяки його роботі громадяни можуть отримати консультації з соціальних питань та допомогу фахового психолога. За час роботи центру до спеціалістів звернулось уже понад 500 осіб, які отримали консультації спеціалістів із питань оформлення соціальних виплат, відновлення документів, оформлення статусу ВПО та отримання гуманітарної допомоги. 

Завдяки роботі з психологами мешканці Луганщини отримали допомогу для нормалізації свого емоційного стану, побороли страхи від переміщення та ознаки депресії.

Отримати консультації спеціалістів можна, подзвонивши до гуманітарного контакт-центру «Завжди допоможемо» для жителів Сєвєродонецька, Лисичанська та інших населених пунктів області: +380 99 418 09 68 

Контакт-центр працює з 9:00 до 21:00

Контактна інформація:

[email protected] 

Проєкт «Протидія викликам, спричиненим війною в Україні, у м. Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ на Луганщині» реалізується ГО «Спілка захисту громадянських свобод» за сприяння ПРООН (@UNDPUkraine) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»