Вже незабаром – Міжнародна конференція «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства»

Наближаємо перемогу разом та запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства».Наша мета – творити ціннісну спільноту, бути рупором ...

Додано:
ednannia

20220421_191124_0000
Вже незабаром – Міжнародна конференція «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства»

Наближаємо перемогу разом та запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства».

Наша мета – творити ціннісну спільноту, бути рупором цінностей громадянського суспільства в Україні та світі. На цій конференції ми прагнемо зібрати стейкхолдерів громадянського суспільства, визначити пріоритети сьогодення, знайти точки дотику та напрацювати першочергові кроки для відбудови України та розвитку громадянського суспільства.

Матеріали, які ми разом напрацюємо під час конференції будуть використані для розробки Дорожньої карти громадянського суспільства в майбутньому.

ДЕНЬ 1 (27 квітня): Для міжнародних медіа, і не лише

Незважаючи на інтенсивне висвітлення війни світовими ЗМІ, її витоки та загроза для світового правопорядку досі не завжди до кінця зрозумілі міжнародній спільноті. Російські фейкові новини продовжують впливати на європейські суспільства, додаючи плутанини щодо суті конфлікту.

Таким чином, головна мета першого дня конференції – через спілкування та просвіту з міжнародними медіа пояснити світові законність та стратегічну необхідність захисту суверенітету України. З цією метою дипломати, історики та публічні інтелектуали розкриють маловідомі аспекти поточної війни, які нерідко залишаються поза увагою оглядачів. У заході візьмуть участь також журналісти провідних видань Європи.

ДЕНЬ 2 (28 квітня): Для організацій громадянського суспільства та міжнародних стейкхолдерів

Важливо те, що відбувається зараз, але не менш важливо, що буде потім.

На Україну та світ зокрема чекає нова реальність. Вона уже настала. Громадянське суспільство України та світу зустрілося з новими викликами війни, опанувало нові ролі та відповідальності. Яким буде наше майбутнє залежить від нас самих.

Цей день ми присвячуємо глобальним темам – нашому минулому теперішньому і майбутньому. Чому «ніколи знову» повторилося, спостереження за правами людини та документування воєнних злочинів, міжнародна організація допомоги, координація між громадянським суспільством, чи досяжна справедливість після війни, яка стратегія відновлення для України, як сприяти розвитку після війни… А також обмін досвідом, як урок для інших недемократичних країн.

 ДЕНЬ 3 (29 квітня): Міжгалузевий діалог та співпраця

Співпраця та Єдність, безпека активістів та представників ОГС, пам’ять. Про це третій день конференції.

Ми присвячуємо його силі мільйонів голосів та мільйонів дій – координуванню пріоритетів спільноти донорів, роботі інституцій, координації між українськими ОГС для спільних адвокаційних планів та вироблення політик. Серед цих тем не менш важливі: жіночі долі війни, що принесуть українці в Європу, історія та освіта, як зброя у війні.

Конференція об’єднає ключові зацікавлені сторони: організації громадянського суспільства, представників(-ць) уряду та місцевих органів влади, національних та міжнародних донорів, бізнес, міжнародні медіа.

Матеріали, які ми разом напрацюємо під час конференції будуть використані для розробки Дорожньої карти громадянського суспільства в майбутньому.

Конференція пройде у Варшаві (Республіка Польща). Але завдяки прямій трансляції ви зможете долучитися до кожної панельної дискусії.

Кількість учасників необмежене, але за попередньою реєстрацією.

Більше інформації про конференцію, спікерів(-ок) та програма тут.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Архітектура з турботою: житловий комплекс, який за підтримки ЄС збудують для ВПО в Житомирі, матиме надсучасне укриття

Триває набір до Молодіжного клубу ANTS

Запрошення стати учасником Мережі партнерів ANTS

Незламність пришвидшує перемогу: в Тернополі відбувся всеукраїнський форум громадянського суспільства

«Безпека кожного українця – понад усе!»: Відновлення приміщення Солоницівської пожежної охорони

Як військові дії впливають на захист прав людини?