Представники шістьох волинських громад візьмуть участь в українсько-німецькому проєкті

Шість команд волинських громад було відібрано до участі в проекті українсько-німецької програми підтримки локальних ініціатив «Київський Діалог». Вони матимуть змогу не лише здобути нові знання під ...

147849472_4048513298546747_5786297059823419707_n
Представники шістьох волинських громад візьмуть участь в українсько-німецькому проєкті

Шість команд волинських громад було відібрано до участі в проекті українсько-німецької програми підтримки локальних ініціатив «Київський Діалог». Вони матимуть змогу не лише здобути нові знання під час тематичного навчання, а й отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях. 

Так, в результаті конкурсу, що тривав з 7 по 18 червня, з сімнадцяти заявників було відібрано шість. Це представники (громадські активісти та посадовці) Голобської Ківерцівської, Шацької, Колківської, Нововолинської та Торчинської громад.

Наступний крок –  їх участь в Школі адвокації та партисипації, перша частина якої відбудеться 2 та 3 липня. Завдяки цьому навчанню його учасники вдосконалять свої вміння  з  опрацювання проблематики міст та громад; зможуть краще планувати свою роботу; отримають чимало знань про те, як  бути дієвим на місцях.

Все це відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»