Освітяни Рубіжанської та Сєвєродонецької громад взяли участь в інтерактивному діалозі з питань протидії та попередження домашнього насильства

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у партнерстві з ООН Жінки в Україні провели онлайн інтерактивний діалог «Щодо попередження гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства та ...

Додано:
healthrightorgua

OON Zh Novini
Освітяни Рубіжанської та Сєвєродонецької громад взяли участь в інтерактивному діалозі з питань протидії та попередження домашнього насильства

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у партнерстві з ООН Жінки в Україні провели онлайн інтерактивний діалог «Щодо попередження гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства та заохочення до шанобливих і ненасильницьких стосунків та гендерної рівності серед жінок та чоловіків» для представників закладів освіти Рубіжанської та Сєвєродонецької громад.

Упродовж діалогу учасники дізналися, як розпізнати перші прояви різних видів гендерно зумовленого насильства, чим відрізняється сварка від насильства; ознайомились із законодавчою базою у сфері протидії гендерно зумовленого, зокрема домашнього насильства; були активними у флешмобі, відповідях на питання тематичної вікторини, розв’язанні ситуативних завдань, тощо.

Всі люди, залучені до виховного та освітнього процесу, від вихователя у садочку чи вчителя у школі до батьків вдома, мають надважливий вплив на формування світогляду учнів, тож поглиблення обізнаності всіх учасників процесу є чи не єдиним ключем до вирішення проблеми гендерної рівності та викорінення руйнівних гендерних стереотипів.

Вміння розпізнати перші прояви насильства, надати підтримку та вчасно звернутися по допомогу може одного разу врятувати комусь життя.

Кожного дня ми стикаємося з десятками людей та маємо з ними взаємодію та, так чи інакше, впливаємо одне на одного. Наша мета, щоб ця взаємодія відбувалася на засадах гендерної рівності, шанобливих та ненасильницьких стосунків.

Більш детальну інформацію щодо видів гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства можете знайти за посиланням.

Захід проведено Представництвом ООН Жінки в Україні спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares