Запит пропозицій на послуги з організації та проведення серії вебінарів з Управління водними ресурсами та водогосподарською інфраструктурою

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Запит пропозицій на послуги з організації та проведення серії вебінарів з Управління водними ресурсами та водогосподарською інфраструктурою

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) проводить запит пропозицій на послуги з організації та проведення серії вебінарів (онлайн тренінгів).

Тема: Управління водними ресурсами та водогосподарською інфраструктурою
Термін проведення: 6 тижнів. Робочі дні 13.00-15.00 орієнтовно з червня 2021 року
Тривалість: Навчальна програма повинна передбачати кілька модулів загальною кількістю до 60 годин, з дистанційною роботою з окремими слухачами у вигляді посттренінгового консультування;
Аудиторія: до 30 чоловік (представники бюджетних організацій)
Деталізація завдання:
1. Розробка тематичного плану, методології, програми проведення вебінарів, навчальних матеріалів: лекційних, практичних, презентаційних та відео матеріалів для наповнення курсу, тестових завдань для контролю та перевірки результатів навчання.
2. Адміністрація, організація, логістика, інформаційне забезпечення онлайн платформою проведення вебінарів.
3. Проведення лекцій.
4. Підведення підсумків навчальної програма та сертифікація слухачів.
5. Проведення моніторингу відвідування вебінарів та підготовка звіту про проведення вебінарів.
Кваліфікаційні вимоги:
 Досвід організації з надання послуг проведення тренінгів не менше 3-х років;
 Досвід тренерів (не менше 3-х років, відповідна кваліфікація, наявність відповідної вищої освіти);
 Готовність провести повну серію вебінарів у зазначені терміни;

Пропозиції просимо надати до 20 травня 2021, 17:00 години на електронну адресу [email protected].

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього запиту повинні бути надіслані на електронну адресу [email protected]. Питання треба надсилати у письмовій формі, телефонні дзвінки прийматися не будуть. Питання та запити про надання роз’яснень, а також відповіді на них, які, на думку Кімонікс, можуть становити інтерес для інших учасників тендеру, можуть бути надіслані усім потенційним учасникам тендеру, які виявили зацікавленість у ньому.

Завантажити деталі запиту.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: курси з підвищення обізнаності про безпілотні літальні апарати малої дальності та заходи протидії

Тендер для відбору надавачів послуг з організаційного розвитку

#NoToHate: Шкільні команди для змін — оголошено набір серед шкіл Києва та Київської області

Тендер на укладання рамкових угод на закупівлю паливних брикет IPG 2025-007 RFP

ZMINA:Resilience. Прийом заявок на участь у напрямку підтримки розробки нових проєктів

Процедура вираження зацікавленості: будівництво будівлі відділення екстреної медичної допомоги КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня»