Більше 300 олександрійців долучилися до кіноклубу

За 4 місяці роботи команді ГО "Спілка митців Олександрійщини" вдалося перетворили перегляд документальних фільмів про права людини на місцевий мейнстрім. Обговорили близько 10 порушень прав і ...

Додано:
Anya Martyniuk

Автор фото: Катерина Пирогова
Більше 300 олександрійців долучилися до кіноклубу

За 4 місяці роботи команді ГО “Спілка митців Олександрійщини” вдалося перетворили перегляд документальних фільмів про права людини на місцевий мейнстрім. Обговорили близько 10 порушень прав і способів їх захисту.

Та головне досягнення, що найактивніші глядачі взяли на себе відповідальність за продовження роботи кіноклубу Docudays UA “Канікули з користю” в Олександрії. Дарина Чітадзе надалі займатиметься запрошенням глядачів, Тетяна Тарасенко запрошуватиме експертів і модераторів для обговорення суспільно-важливих проблем, що піднімаються в кожному з фільмів, Катерина Пирогова – фотограф кіноклубу.

“Ми мріяли, що завдяки перегляду фільмів з колекції Docudays UA та обговорення за участю професійних модераторів і експертів суспільно-важливих тем нам вдасться мотивувати глядачів на дії, і нам вдалося цього досягнути”, – коментує тренер проекту Анна Орловська.

Більше про упсіхи ГО “Спілка митців Олександрійщини” у звіті.

Організатори дякують всім причепним до реалізації проекту «Кіноклуб Docudays UA “Канікули з користю”.

Проект реалізовано за підтримки Національного Фонду Демократії. Конкурс адміністрував Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».


 

Останні публікації цього розділу:

«Рюкзачок Добрячок»: стартував збір шкільного приладдя для дітей із прифронтових територій

Відновлення починається з досвіду: громади Чернігівщини поділилася практиками, які вже працюють

Створення бази знань на основі ШІ про відновлення України — триває опитування

На Херсонщині відбувся тренінг з пожежної безпеки для представників Білозерської та Станіславської громад

Як громади впроваджують реформу управління публічними інвестиціями: в УКМЦ презентували дорожню карту залучення громадськості

Від навчання – до відновлення: перші громади готові до старту проєкту з перетворення занедбаних житлових об’єктів на соціальне житло