Що в планах громади села Рогачева

Кожне місто чи село має свою історію, традиції, звичаї та свята. Але є свято, якого в кожному селі чекають з нетерпінням – це День села.Таким днем для мешканців села Рогачів Баранівської ОТГ є 21 ...

mDSC_0234
Що в планах громади села Рогачева

Кожне місто чи село має свою історію, традиції, звичаї та свята. Але є свято, якого в кожному селі чекають з нетерпінням – це День села.

Таким днем для мешканців села Рогачів Баранівської ОТГ є 21 вересня. Саме в цей день в атмосфері музики, пісень, привітань, загального святкового настрою, підводилися підсумки зробленого громадою за рік, вручалися нагороди кращим, висловлювалася впевненість в майбутньому села, адже зроблено чимало.

Кооператив був зареєстрований 2 березня 2018 року. Наразі він об’єднує 38 членів та фермерське господарство «Преміум Агрогруп», які у своїй власності мають 80 корів. За оцінкою фахівців, в майбутньому, СОК зможе збирати близько 5 тонн молока щодня. І це не межа.

За словами, Наталії Свінціцької, директора КУ«АМОР», вже завершується виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва міні сироварні. Отримання дозвільних документів, важка і тривала процедура. Проте, головне – процес розпочатий і він спрямований на кінцевий результат: добробут населення громади.

В рамках проекту для мешканців Рогачівського старостату був підготовлений інформаційний буклет про СОК «Мілка – 2018, завантажити який можна за посиланням:

Проект «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


 

Останні публікації цього розділу:

Освітні курси для ветеранів/ок та членів їх родин: діє набір на професійні курси та бізнес-школи у Чернівецькій області

ВООЗ запустила глобальну ініціативу «3 до 35» для збереження мільйонів життів

Захист персональних даних в органах місцевого самоврядування не в пріоритеті - моніторинг

Народовладдя в дії: три історії громадських радників про силу змін в громадах

Волинський Інститут Права досліджує стан владно-громадської співпраці у двох громадах

Спільнота практики театру пригноблених розвивається через підтримку нових партнерств в роботі над суспільно-важливими темами