У Кремінній створено Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю

У серпні у місті Кремінна почав працювати Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю в місті Кремінна. Про це повідомили під час прес-конференції 28 серпня, представники ГО “Громадська ...

Додано:
platforma.lg

Print
У Кремінній створено Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю

У серпні у місті Кремінна почав працювати Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю в місті Кремінна. Про це повідомили під час прес-конференції 28 серпня, представники ГО “Громадська платформа”, які реалізують проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області”

Мета роботи  Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна – збільшення впливу людей з інвалідністю у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганщини.

Відвідувачі центру зможуть отримати юридичну та психологічну підтримку, отримати корисні інформаційні та просвітницькі матеріали, долучитись до громадських ініціатив, які реалізовують активісти в громадах.

- Під час реалізації проекту, ми плануємо зосередити свою увагу на вирішенні правових та соціальних потреб людей з інвалідністю, підготовці пропозицій до нормативно-правової бази та рекомендацій щодо створення доступного середовища на місцевому рівні, – заначила заступник голови організації Марина Єркович.

 

Адреса – м. Кремінна, пл. Красна, 20, час роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

Контактний телефон – +380 66 350 22 92.

 

Проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області” реалізується ГО “Громадська платформа” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Яскраві вироби – темні наміри: 45% молоді вживає тютюнові та нікотинові вироби. Як діяти державі?

Фонд "Об'єднання" підтримав РГГБВ у 6 громадах Херсонщини на загальну суму 213 530 грн

Залучення громадян — основа якісного та демократичного врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому