Єврокомісія запустила онлайн-версію Erasmus+

Програма ЄС Erasmus+ доповнила свою діяльність онлайн-інструментами. Це має  налагодити зв’язки між більшою кількістю студентів та молоді з європейських країн та країн Південного сусідства ЄС. 15 ...

erasmuslogo_mic
Єврокомісія запустила онлайн-версію Erasmus+

Програма ЄС Erasmus+ доповнила свою діяльність онлайн-інструментами. Це має  налагодити зв’язки між більшою кількістю студентів та молоді з європейських країн та країн Південного сусідства ЄС. 

15 березня Європейська Комісія запустила проект Віртуальних обмінів Erasmus+. Завдяки цифровим інструментам навчання він має сприяти міжкультурному діалогу та посилити навички щонайменше 25 тисяч молодих людей в наступні два роки. В проекті беруть участь 33 країни-члени Erasmus+, а також країни Південного Середземномор’я, зокрема Алжир, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Марокко, Палестина*, Сирія та Туніс.

Онлайн-версія Erasmus+ доповнить традиційні програми мобільності. В майбутньому, її можна поширити й на інші регіони світу.

Віртуальні обміни Erasmus+ налагодять контакти між молоддю, молодими робітниками, студентами та науковцями із європейських країн та країн Південного сусідства ЄС. Це стане можливим завдяки модерованим дискусіям, транснаціональним проектним групам, відкритим онлайн-курсам та просвітницькій діяльності. Зокрема, молодь з різних країн зможе один раз на тиждень обговорювати такі питання як економічний розвиток чи зміни клімату. Дискусією керуватиме модератор. Попередньо учасники отримають матеріали для підготовки.

Вся діяльність проходитиме в рамках програм вищої освіти або організованих молодіжних проектів. На етапі підготовки проекту “Віртуальні обміни Erasmus+” викликали цікавість серед університетів та молодіжних організацій. Вже налагоджено 50 партнерств. Тренінги щодо модерування дебатів успішно пройшло 40 людей. 

Детальніше: 

Головна сторінка: Віртуальні обміни Erasmus+  

* Це зазначення на може вважатися визнанням Держави Палестина і не впливає на індивідуальні позиції країн-членів щодо цього питання.

Джерело: European Commission.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

ZDOROVI на Європейському демографічному саміті в Брюсселі: як перинатальна програма допомагає Україні у боротьбі з демографічним кризом

Запрошення доєднатися до Коаліції надавачів соціальних послуг

«МХП Поруч» запускає ініціативу «Відновлені»: доступна реабілітація для захисників у громадах

Твій рух вперед 2.0: результати учасниць проєкту

Правозахисники представили докази злочинів РФ проти людяності

Місцева влада під прицілом: аналітичний звіт про злочини РФ проти громад