Нагороджено переможців конкурсу ООН для журналістів “Публікації для змін. Україна на шляху сталого розвитку”

13 лютого відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу ООН для журналістів "Публікації для змін. Україна на шляху сталого розвитку". Їх перелік  Організація Об’єднаних Націй в Україні, за ...

27994844_1660549867338672_1243462205_n

Громадський Простір

13 лютого відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу ООН для журналістів “Публікації для змін. Україна на шляху сталого розвитку”. Їх перелік  Організація Об’єднаних Націй в Україні, за підтримки Глобального екологічного фонду, Програми сприяння зеленій модернізації економіки України GIZ та за участі окремих агентств/фондів та програм Організ­­ації Об’єднаних Націй в Україні та Глобального договору ООН оголосила 24 січня 2018 року.

Роботи переможців були обрані фахівцями агентств, фондів та програм ООН в Україні, експертами з відповідних питань серед більш ніж 100 робіт, надісланих для участі у конкурсі. Cпеціальна грамота дісталася також Громадському Простору за матеріал на тему гендерної рівності. 

д-р Томас Лотар ВайсТі роботи, які ми отримали, фокусувалися на екології, захисті навколишнього середовища та прав людини. Ми вважаємо, що саме ці питання та проблеми є важливими для України.

Для нас це зрозуміло і це той меседж, який ви допомагаєте нам поширити, – щоб подолати економічні проблеми, та проблеми із захистом навколишнього середовища, соціальні виклики у вашій країні та на глобальному рівні, нам всім треба об’єднати зусилля та разом робити внесок у досягнення Цілей сталого розвитку – усіх сімнадцяти“, – сказав на церемонії голова представництва МОМ в Україні  д-р Томас Лотар Вайс. 

17 цілей сталого розвитку (ЦCР) є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. З цими новими цілями, що стосуються всіх людей, протягом наступних п’ятнадцяти років країни будуть спрямовувати свої зусилля на подолання всіх форм бідності, на боротьбу з нерівністю та на усунення негативних проявів кліматичних змін.

ЦСР

Хоча 17 ЦСР не є юридично обов’язковими, очікується, що уряди візьмуть на себе відповідальність і створять національні умови для їх досягнення. Країни несуть основну відповідальність за подальшу діяльність та аналіз досягнутого в реалізації цих цілей, що потребує якісного, доступного та своєчасного збору даних. Регіональні заходи з контролю та аналізу будуть ґрунтуватися на аналізах на національному рівні та сприятимуть подальшій діяльності та аналізу на глобальному рівні.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

ГО «Навколо Нас. UA»: зберігаючи живу спадщину в часи випробувань

Свідчення для історії: режисерка Архіву Війни Тетяна Симон про документування війни та справедливість

Безпека, реформи, спільне майбутнє: підсумки конференції Vox Ukraine

Подолати травму війни: як в Україні впроваджують найефективніші терапії для лікування посттравматичного стресу

Де шукати психологічну допомогу: гарячі лінії та сервіси в Україні

Війна є війна: знову реагуємо на вживання "конфлікт в Україні" в повідомленнях НУО

  • Olha Vesnianka

    хороші теми