Цьогоріч рекордна кількість глядачів відвідала покази документальних фільмів Docudays UA на Донеччині

Понад 1500 осіб долучились до переглядів стрічок у Маріуполі, Бахмуті, Покровську, Добропіллі, Костянтинівці, Дружківці,Краматорську, Слов'янську, а також - у Нікольському та Мангушськогму районах. ...

Додано:
doo.cvu

доку
Цьогоріч рекордна кількість глядачів відвідала покази документальних фільмів Docudays UA на Донеччині

Понад 1500 осіб долучились до переглядів стрічок у Маріуполі, Бахмуті, Покровську, Добропіллі, Костянтинівці, Дружківці,Краматорську, Слов’янську, а також – у Нікольському та Мангушськогму районах. Всього на Донеччині відбулось понад 70 переглядів документальних стрічок.

Партнером показів у Краматорську виступила громадська організація «Точка доступу», на базі ресурсного центру якого пройшов завершальний перегляд фільмів «Домашні ігри» та «Боротьба Джамали». Активну участь у заході прийняли  учні ОШ №35 міста Краматорська. Відповідний захід на майданчику «Точки доступу» проходив в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», тому особлива увага глядачів, в ході обговорення, приділялась проблемі насильства. Також головним меседжем заходу було висвітлення скрутних життєвих обставин, які є зовсім не передбачувані та зіткнутися з чим може кожен. Будувати світ без насильства, вести здоровий спосіб життя – це правильне розв’язання сучасної проблеми, яка носить назву «насильство».

В рамках заходу ГО «Точка доступу» було проведено опитування в категорії за темою: «Підліткова злочинність та жорстокість». Після перегляду обох фільмів та емоційних дискусій з підлітками їм було запропоноване анонімне анкетування, спираючись на відповіді котрих ГО «Точка доступу» має можливість зробити певні висновки стосовно соціальної проблеми. Кількість опитуваних людей склала 20 осіб, вікова категорія до 16 років.

Зокрема, з’ясувалося, що значна кількість респондентів неодноразово зіткалися з проявом насильства та агресії зі сторони інших у повсякденному житті. Впевненні, що обговорення даної теми було дуже повчальним та актуальним, бо діти мали можливість поділитись своїми хвилюваннями, та, на жаль, власним досвідом.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares