УКУ розпочинає прийом заявок на сертифікатну програму «Адвокація прав людини»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Адвокація прав людини
УКУ розпочинає прийом заявок на сертифікатну програму «Адвокація прав людини»

Як застосовувати основні інструменти захисту прав людини для адвокаційної діяльності навчатимуть громадських активістів та практикуючих юристів. Школа права Українського католицького університету розпочинає прийом заявок на сертифікатну програму «Адвокація прав людини». Зареєструватися для участі можна до 18 вересня за посиланням.

Навчання відбуватиметься у форматі шести навчальних модулів тривалістю 2 дні кожен протягом вересня-грудня 2017 року. Перший навчальний модуль запланований на 26-27 вересня.

«У навчальний курс Програми включено всі аспекти діяльності із адвокації та захисту прав людини: від основ прав людини та супроводу таких кейсів до психологічного супроводу клієнтів та ведення інформаційних кампаній», – розповів Іван Городиський, директор Школи права УКУ.

Організатори програми: Школа права Українського католицького університету за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Сертифікатна програма з адвокації прав людини стала продовженням Форуму адвокації прав людини – міжнародного заходу, який зібрав у Львові близько 100 фахівців у цій сфері. За новинами програми стежте за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуги організації трансферу учасників проєкту для 30 осіб

Відкритий тендер на закупівлю послуг з оренди конференц-залу, організації харчування (кейтерингу) та послуг з організації поселення учасників

ОПОРА продовжує відкритий тендер на закупівлю супутникових комунікаторів

Закупівля послуг з підготовки аналітичного звіту

Тендер на закупівлю комплектів канцелярських товарів

Тендер для закупівлі меблів для молодіжного простору