Програма «Зв’язок зі світом» – Суми

В Сумській області реалізовано перший етап програми «Зв’язок зі світом», спрямованої на оснащення протитуберкульозних диспансерів обладнанням для забезпечення можливості доступу пацієнтів до мережі ...

bfsutOZLUFs
Програма «Зв’язок зі світом» – Суми

В Сумській області реалізовано перший етап програми «Зв’язок зі світом», спрямованої на оснащення протитуберкульозних диспансерів обладнанням для забезпечення можливості доступу пацієнтів до мережі Інтернет через Wi-Fi. Програма ініційована БО «Українці проти туберкульозу» та Всеукраїнською асоціацією людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ».

Понад 30 тисяч громадян України щорічно захворюють на туберкульоз. Значна кількість з них проходить стаціонарне лікування, яке триває від декількох місяців до двох років.

Умови лікування в протитуберкульозних закладах обмежують можливості пацієнтів у спілкуванні, отриманні та обміні інформацією, проведенні дозвілля, що провокує стресові ситуації, які негативно впливають на стан пацієнтів.

Міжнародний досвід свідчить про те, що забезпечення вільного доступу до мережі Інтернет у протитуберкульозних закладах через Wi-Fi розширює можливості хворих щодо організації свого дозвілля та спілкування, дозволяє пацієнтам протитуберкульозних диспансерів не відчувати себе відірваними від суспільного життя. Також це сприятиме підвищенню прихильності пацієнтів до проходження повного курсу лікування.

Зважаючи на це БО «Українці проти туберкульозу» та Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» ініціювали програму «Зв’язок зі світом», в рамках якої Сумському обласному протитуберкульозному диспансеру були передані кошти для придбання відповідного обладнання.

Дякуємо керівництву Сумської обласної державної адміністрації, головному лікарю Сумського обласного протитуберкульозного диспансеру Леоніду Бондаренку за підтримку та сприяння реалізації нашої ініціативи.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»