ЗГО “Центр розвитку кар’єри “Професіонали”

Форма реєстрації: Громадська організація

Лого_ЦРК

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Запоріжжя

Адреса:

Телефони: 0993407789

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Кирило Дядя, президент

Місія організації

Запорізька громадська організація «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» створена шість років тому ініціативною групою людей, прагнення яких полягають у зміні свідомості працюючих людей і тих, хто тільки пробує себе в побудові кар’єри. Ми прагнемо підвищувати якісні показники динамічно змінюючогося ринку праці на Україні, доносячи до представників громад та об’єднань важливість нашої місії.

Ключові поняття, якими керуються наші фахівці при навчанні, це – Успіх та Успішність, Талант, Самореалізація, Індивідуальність, Розвиток.

Провідні напрямки нашої роботи:
– Ініціювання заходів для рішення проблеми зайнятості молоді та юнацтва;
– Зростання професіоналізму через впровадження неформальної освіти;
– Консультаційно – юридичне сприяння у питаннях вирішення спірних питань у населення в сфері трудових відносин з роботодавцями;
– Розвиток людини, суспільства і громади за допомогою просування IT-технологій;
– Інтерактиви, навчальні семінари, відкриті зустрічі для підвищення загального рівня залученості громадян у питаннях юридичної грамотності.

За час існування ЦРК проведено  понад 1000 зустрічей , 10 фестивалів, 20 соціальних проектів. Команда наших фахівців працювала у 30 населених пунктах  Запорізької області. Завдяки націленості на результат та високому професіоналізму наших тренерів, ЦРК «Професіонали» заручився партнерською підтримкою великої кількості організацій та фондів регіонального та всеукраїнського масштабу, серед яких ПГО “Ла Страда Україна”, Українська мережа освіти дорослих та інновацій,  FreeUA – Асоціація фрілансерів України та інші.

Молода та енергійна команда складається з професіоналів своєї справи, об’єднаних прагненням сприяти професійному самовизначенню та просування кар’єри людей, з якими ми працюємо, через особистісний розвиток і підвищення конкурентоспроможності молоді.
Наші активісти ніколи не зупиняються і постійно підвищують свої професійні якості, проходячи навчання у видатних зарубіжних тренерів і коучів, впроваджуючи у свою діяльність новітні розробки закордонних колег.

Ми щасливі, що цілі і завдання нашої організації знаходять відгук у молодих людей з лідерськими якостями і прагненням зробити нашу країну процвітаючою. Завдяки цьому ми щасливі бачити в своїх рядах волонтерів, з гарячим серцем і лідерськими якостями, які мають можливість навчатися новим тенденціям і технологій. Якщо ви хочете приєднатися до команди, то «Професіонали» завжди відкриті для пропозицій і співробітництва.

“Дорогу здолає той, хто йде і ми будемо раді, якщо вам йти з нами в ногу.”


Останні публікації цього розділу:

ГО «Верховний Порядок»

Громадська організація «Навколо Нас. UA»

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Коментувати не дозволено.