Відлік. Проджект

Форма реєстрації: Громадська організація

Для Віділку

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: 0635362801

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Євгенія Відіщева, засновниця, менеджерка проекту

Місія організації

VIDLIKproject – освітній соціально-культурний проект, спрямований на розвиток культури в маленьких містах та селах України шляхом залучення молоді в мистецьку та соціальну діяльність. Це 10-денна експедиція команди проекту в певний населений пункт, під час якої місцеві підлітки та молодь створять власний продукт мистецтва та отримають необхідну теоретичну базу знань і навичок для майбутньої творчої діяльності. Оскільки проект має на меті охопити всю країну, його програма змінюється в залежності від потреб регіону.

Трохи фактів або Чому ми вирішили, що цей проект необхідний?

  • В Україні 112 театрів. Скільки з них знаходяться в селах чи містах – невідомо, таких даних просто немає (в статті Вікіпедії ми нарахували 17, і не факт, що вони працюють);
  • Причиною смертей двох третин молоді віком від 15 до 20 років стало отруєння алкогольними напоями або нещасні випадки, які трапилися у стані сп’яніння;
  • У сільській місцевості смертність від алкоголізму вище міської в 2-3 рази;
  • 246 тисяч українців щороку відкривають робочі візи.

Для кого цей проект?

Учасниками проекту стануть підлітки та молодь, бо саме цьому віку притаманна найбільша кількість енергії та найгірше розуміння того, у якому напрямку рухатись, і саме за ними майбутнє нашої країни.

Влаштуємо для місцевих підлітків та молоді справжній 10-денний творчий марафон, що стане також прикладом альтернативного проведення часу. Програма проекту включає різні майстер-класи, тренінги, лекції, декілька заходів, процеси створення вистави та арт-простору.  Протягом 10 днів проекту будуть створені умови для того, щоб учасники могли спробувати себе у різних творчих напрямках.
Підлітки стануть не просто спостерігачами, а безпосередніми учасниками всіх творчих процесів. Таким чином вони отримають не тільки необхідну теоретичну базу для створення власних мистецьких проектів, а й практичну, а також пройдуть власний творчий шлях від ідеї до оплесків. Творчість – найкращий інструмент для самопізнання, найкращий мотиватор для виявлення локальних та глобальних проблем, тому обрано саме такий формат роботи.

Процеси-дії

Реалізація проекту передбачає використання тільки локального ресурсу та активну співпрацю з місцевою владою, аби довести, що творчість та активна діяльність не залежать від географії, кількості населення або бюджетів. Таким чином поширюється ідея “продуктивного патріотизму”. Звучить трохи пафосно, але чому ні?

Це все допоможе місцевим підліткам та молоді продовжувати займатись культурною діяльністю і після проекту.
В рамках проекту доведемо, що українська сучасна культура існує, більше того – вона говорить мовою сьогодення про сьогодення.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.