Центр польських правових наук

Форма реєстрації: Інше

17629807_1657094281265515_5797715191377498686_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Хорива 4/10

Телефони:

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: координатор представництва Лукаш Томік

Місія організації

Центр польських правових наук створено з метою популяризації досягнень польських правових наук та польського законодавства за кордоном. Центр є проектом Факультету права та адміністрації Варшавського університету, що фінансується Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща у рамках програми DIALOG.

Головний офіс Центру знаходиться у Варшаві. Водночас було прийнято рішення створити єдине закордонне представництво – у Києві. Такий вибір є невипадковим, оскільки Україна як країна, що історично та культурно близька Польщі, є надзвичайно важливим партнером для представників польської науки. Сьогодні в Україні триває складний період реформ, необхідною умовою успішного результату яких є саме формування якісного права. Власне тут виникає поле для співпраці між польськими експертами та українськими партнерами.

Представництво ЦППН у Києві запрошує українські університети, неурядові та міжнародні організації, а також представників влади та бізнесу до співпраці на користь розвитку верховенства права у Східній Європі. Можемо навзаєм ділитися власним досвідом!


Останні публікації цього розділу:

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

ГО "Медійна ініціатива за права людини"

Коментувати не дозволено.