Центр інтелектуального та громадського розвитку

Форма реєстрації: Громадська організація

A6w4YbVfFNY

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Вінниця, Київ, Тернопіль, Львів

Адреса:

Телефони: +38 (096) 913-02-63

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка

Керівник організації, посада: Антків Володимир, Голова Громадської організації

Місія організації

Центр інтелектуального та громадського розвитку у своїй діяльності обирає напрямки дотичні до інтересів сучасної молоді. Одним із наших принципів є не залишатись осторонь від будь-яких процесів, що відбуваються в Україні.

Наша мета: Розвиток молодіжного середовища через активізацію молоді у містах для розбудови нового, свідомого громадянського українського суспільства.

Власним прикладом ми відкрито заявляємо, що молодь є рушійною силою у вирішенні глобальних проблем суспільства, адже саме молоде покоління сприяє позитивним перетворенням та поширенню сучасних ідей.

Будучи заснована у 2014 році CISD має великий досвід в організації міжнародних навчальних проектів. В партнерстві з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина було організовано три навчальних поїздки у країни Європи, серед яких Норвегія, Польща та Швейцарія. Загалом у даних проектах прийняли участь 19 молодих людей.

Також CISD проводив різноманітні патріотичні та культурні заходи та акції, серед інших – патріотичний фото флеш-моб, у якому прийняло участь близько 300 осіб. Також організовано низку дискусійних зустрічей та круглих столів.

Громадська організація не залишається осторонь політичних подій в Україні. Під час виборів до Верховної ради України у 2014 році та на місцевих виборах у 2015 році члени громадської організації були офіційними спостерігачами на виборчих дільницях. Кожен із  членів Громадської організації захищав інтереси громад та законність виборчого процесу. Всі спостерігачі мали аполітичні погляди, ніхто із них  не був привязаний до будь-якого суб’єкту висування, а мав змогу об’єктивно спостерігати за виборами, оскільки Громадська організація “Центр інтелектуального та громадського розвитку” отримала дозвіл від ЦВК мати власних спостерігачів.

Попри те, що громадська організація “Центр інтелектуального та громадського розвитку” була заснована відносно недавно, члени організації мають багаторічний досвід громадської та наукової діяльності. Серед них є журналісти, держслужбовці, економісти, лінгвісти та наукові співробітники вищих навчальних закладів.

Громадська активність є запорукою успішного майбутнього – без сталого розвитку громадського суспільства високі досягнення неможливі. Залучення суспільства до громадського життя повинне бути пріоритетним для місцевих громад, державного керівництва, громадських активістів та лідерів.


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.