Центр Громадянських Ініціатив (ЦеГрІн)

Форма реєстрації: Громадська організація

logotype_cegrin (6)

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: Львів, Жовківська, 30,

Телефони: 098 84 21 479

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Віталій Загайний, Голова ГО ЦеГрІн

Місія організації

Центр громадянських ініціатив (далі — ЦеГрІн) – неурядова неприбуткова організація, яка об’єднує практиків та дослідників самоорганізації та самоврядування, ініціаторів та організаторів суспільних змін.

Місія ЦеГрІн – формувати ефективне громадянське суспільство в Україні шляхом мотивування до громадської діяльності та підготовку активного, обізнаного і відповідального громадянина – члена територіальної громади.

Наша ціль – мотивувати до активної громадської позиції в житті та навчати самоорганізації та самоврядуванню громадян по всій території України через поширення знань, навиків та практик.

Форми діяльності.

Ми діємо через навчальні та просвітницькі програми і заходи, коучінг, консультування, менторський супровід та власний приклад впровадження громадянських ініціатив.

Ми моніторимо, вивчаємо, проектуємо та поширюємо знання і практики самоорганізації та самоврядування. Розвиваємо інструменти взаємодії громадян та влади на місцевому рівні. Видаємо тематичні довідники та посібники. Випробовуємо соціальні технології.

Від 2011 року, під час заходів ЦеГрІн, ми досліджували місцеві інструменти взаємодії громадян та влади, вивчали формування комунальних бюджетів, використання енергоефективних технологій у міському господарстві, проектували виборче законодавство та місцеві виборчі кампанії, розбиралися у реформуванні місцевого самоврядування, регіональному розвитку та інвестиціях.

Діючі національні навчально-просвітницькі проекти  ЦеГрІн:

навчальний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування» з 2011 року
Літня Школа Самоврядування з 2014 року
Мережа Вільних Місцевих Політиків з 2014 року
Спілка Секретарів місцевих рад з 2016 року

З історії ЦеГрІн.

ЦеГрІн утворений в лютому 2010 року групою ентузіастів, вихідців зі студентського братства Львівського лісотехнічного університету зразка 1993-1995 років, які, набувши життєвого досвіду зберегли віру у відповідального громадянина та бажання діяти. Організація живе на засадах самофінансування та запрошує до спільної дії відповідальних самодостатніх людей без обмежень за віком, статтю, вірою.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.