Центр “Ейдос”

Форма реєстрації: Громадська організація

!horizontal

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Ділова, 22-б

Телефони: +38 (067) 506 8162

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Голова - Віктор Таран, Виконавчий директор - Ольга Будник

Місія організації

!verticalЦентр “Ейдос” – це аналітично-ресурсна організація, заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості  задля розбудови в  Україні  громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

Ми займаємось дослідженням державної політики, кращих практик ефективного державного адміністрування та супроводом по їх впровадженню, а також сприяє розвитку локальної демократії.

Місія Центру – побудова системи взаємної відповідальності між органами влади та громадянами України.

 

До 2016 року Центр “Ейдос” був відомий як “Центр політичних студій та аналітики“, який здобув визнання завдяки своїй роботі у коаліціях “Чесно” та “Реанімаційний пакет реформ“, та над такими проектами як Вища політична школа, система візуалізації бюджетів “Відкритий бюджет”, Прозорі ради та ін., закони “Про відкритість використання публічних коштів” (портал e-data.gov.ua), “Про запобігання та протидію політичній корупції” (держфінансування партій), “Про Рахункову палату” тощо.

Починаючи з 5 квітня 2016 року Центр політичних студій та аналітики став Центром «Ейдос». Зміна назви та логотипу пов’язана виключно з фактом зростання масштабів організації, її розвитку та прагнення стати ще кращою. Саме тому було вирішено вдосконалити її візуальні елементи та назву у відповідності до образу.

Для назви було обрано поняття — Ейдос, що в давньогрецькій філософії означає ідеальні речі та процеси, саме такі, якими вони мали би бути. Така назва розкриває бажання команди Центру «Ейдос» зробити реальними їхні ідеї та мрії про майбутнє України.

В результаті ребрендингу змінилися назва Центру, його логотип, сайт і візуальний стиль, та ніяк не сутність, підходи та стандарти роботи, які залишилися на тому ж рівні і будуть тільки покращуватися.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.