Центр аналізу регіональних ризиків

Форма реєстрації: Громадська організація

RRAG_Logo_isx_01

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Ужгород

Адреса:

Телефони:

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада:

Місія організації

Центр аналізу регіональних ризиків – політично нейтральна та неприбуткова організація, яка, об’єднуючи прогресивних вчених, створює незалежну платформу для спілкування та обміну новаторськими ідеями, котрі знаходять реалізацію у формуванні рушійної сили з протидії буремним викликам, ризикам та загрозам сьогодення.

Діяльність Центру має суспільний характер, що проявляється у взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, встановленні партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами. Власними силами нами було започатковано ряд ініціатив та проведено низку експертних дискусій із залученням міжнародних експертів та представників дипломатичного корпусу суміжних країн, здобутком яких стали унікальні розроблені науково обґрунтовані рекомендації для органів державної влади та суспільних об’єднань щодо порядку подолання кризових аспектів у взаємовідносинах. Серед наших партнерів – Національний інститут стратегічних досліджень, Генеральне консульство Угорщини в м. Ужгород, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ.

Ми віримо, що науковий потенціал, помножений на безмежне завзяття, здатен стати саме тим важелем, який зрушить брилу позитивних змін і сприятиме довгому та гармонійному процвітанню нашої держави.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

ГО "Медійна ініціатива за права людини"

Коментувати не дозволено.