ГО “Сприяння розвитку села”

Форма реєстрації: Громадська організація

Лого

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Демидівка

Адреса: вул. Нагрощина, 45, с. Рогізне, 35222

Телефони: 0969502788

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Сергій Щербатюк, голова

Місія організації

Місією організації є активізація громадян України до управління державою на місцевому рівні та реалізація їх конституційних та інших прав, а також сприяння демократій трансформації українського суспільства шляхом підтримки розвитку громад, незалежного інформаційного простору та інтеграційних процесів на локальному рівні. 

Громадська організація «Сприяння розвитку села» створена у травні 2015 року. Керівництво та члени організації мають значний досвід у розвитку громадянського суспільства в ОТГ Рівненської області. Представники ГО неодноразово брали участь у загальноукраїнських та регіональних заходах, проектах і програмах. Організація має чітку та сталу організаційну структуру та спроможність реалізації проектів. Наявний великий досвід організації різних публічних заходів (прес-конференцій, тренінгів, семінарів, круглих столів тощо). Організація має сталі та партнерські стосунки з органами місцевого самоврядування, різними громадянськими організаціями Рівненської області та ЗМІ.

Липень – серпень 2017 року – реалізація проекту «Соціальне партнерство у громадах Рівненської і Запорізької областей». Вивчався досвід громад у реалізації соціальних проектів, залученні громадськості до процесу прийняття рішень.

Січень 2018 року – проведено круглий стіл «Міжмуніципальне співробітництво: практика застосування та досвід Полтавщини» у смт Демидівка (спільно з Рівненським ЦРМС та експертом програми «U-LEAD з Європою»).

Квітень – вересень 2018 року – проведено заходи із інформування та залучення громадськості у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)».


Останні публікації цього розділу:

Українська Асоціація в Південно-Африканській Республіці

Громадська організація "Чистий шлях"

Майстерня Ідеї

Громадська організація "Інновації та соціально-економічні ініціативи"

Кіровоградська обласна громадська організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»

Рівненська молодіжна міська рада

Коментувати не дозволено.