Проект Наставництва для дітей-сиріт ОДНА НАДІЯ

Форма реєстрації: Громадська організація

one-hope-new Наставн. для дітей

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: 04107 м. Київ, вул. Тропініна, 8

Телефони: 044 359 07 00

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Іордан Тетяна, керівник проекту

Місія організації

Проблема

В Україні більше 100 тис. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Більше 10 тисяч виховуються в колективних закладах, і з них 9 тисяч – діти старші 10 років. Більшість цих дітей поповнюють ряди сумної статистики стаючи, після випуску з інтернату, безхатьком, злочинцем, безробітним, алкоголіком або наркоманом. Кожен 7-ий намагається здійснити самогубство, лише 1% сиріт здатний вступити до ВНЗ і вибрати правильний життєвий шлях.

Рішеня

Найкращий варіант для такої дитини – це мати дорослого друга – НАСТАВНИКА.

Наставник – це доросла людина, яка готова підтримувати дитину з інтернату, розвивати в неї навички самостійного життя, ділитися власним досвідом і підтримувати дружні стосунки.  Дитина, яка має Наставника, стає більш самостійною і впевненішою. Вона відчуває, що є людина, якій вона не байдужа. Успішність у навчанні покращується, дитина вчиться налагоджувати контакти з людьми, ставити перед собою життєві цілі. В неї формуються культурні, моральні та духовні цінності.

Про проект

У 2009 році ми почали проект ОДНА НАДІЯ і на сьогоднішній день ми маємо понад 150 успішних історій тільки в Києві. У співпраці з київською службою у справах дітей нами розроблена методологія «Формування навичок самостійного життя у дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які перебувають в установах інституційного виховання». «Формування навічок самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавленіх батьківського піклування, Які перебувають у закладах інстітуційного догляд» не знаю чи добре переклала на російську.

З 2011 ми регулярно проводимо навчання нашої методології всіх, хто хоче і може розвивати ідею особистого наставництва в своєму місті або країні. У різних містах України, в Білорусії, в Киргизстані, в Молдавії успішно працюють подібні проекти.

На даний час ми займаємось активним пошуком громадських і благодійних організацій, які працюють в сфері сирітства. Підготувавши більше, ніж тисячу Наставників для дітей-сиріт по всій Україні, і ґрунтуючись на 7 річному досвіді, ми готові передати нашу напрацьовану методологію та ресурси. Спеціалісти проекту можуть провести навчання в будь якому куточку України.

Зараз вже прийнятий Закон України про те, що Наставництво є офіційною формою допомоги дітям. Тепер ми хочемо привернути громадськість до вирішення проблем дітей, що знаходяться в інтернатних закладах.

Ми хочемо, щоб кожна дитина-сирота мала свого Наставника!

Р.S.: якщо Ви бажаєте стати Наставником для дитини – сироти, залиште свої дані на нашому сайті, заповнивши онлайн-форму для реєстрації.


Останні публікації цього розділу:

ГО «Верховний Порядок»

Громадська організація «Навколо Нас. UA»

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Коментувати не дозволено.