PostPlay театр

Форма реєстрації: Благодійна організація

Logo small (1)

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: Нижньоюрківська 31

Телефони: 066 1532192

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Ден Гуменний, шеф-драматург

Місія організації

Останніми роками у Києві виникає низка незалежних театрів, готових запропонувати вибагливому глядачеві окрім насолоди від споглядання красивої картинки критичні тести, мінімалістичне оформлення вистав та соціально важливі проблеми, одночасно близькі й далекі від «одвічних» питань. Завдання таких театральних майданчиків – соціальний експеримент, що відбувається між акторами й публікою, коли кожний учасник, незалежно від того, з якого боку сцени перебуває, ставить собі питання, замислюється, відповідає на них, сперечається і погоджується. Провідною ідеєю новітнього мистецтва є провокування до роздумів, гострої дискусії, не нав’язуючи готових відповідей.

Цей театр знаходиться в будівлі колишньої стрічкової фабрики на Подолі, й саме приміщення провокує до того, щоб замислитися – чи ці квадратні метри бетону й металевих перекриттів і є театр? Чи може бути театр без колон і оксамитових лаштунків? Хто тут на кого дивиться – ми на акторів чи актори на нас? З подібних питань починаються соціальний діалог з іншим – тими, що викликає подразнення нервових клітин культури.

Вже зараз PostPlayТеатр – відкритий простір для діалогу, де має  право голосу кожен, хто прагне бути почутим. Завдяки йому голоси переселенців, пересічних громадян, активістів і «контрреволюціонерів» отримують широкий розголос. Театр намагається працювати на перспективу, не тільки ставлячи «незручні» питання, але й шукаючи на них відповіді. Адже збройний конфлікт закінчиться, а нам доведеться жити далі і разом будувати  спільний дім.

PostPlayТеатр


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

Коментувати не дозволено.