Платформа громадських ініціатив Мій Голос

Форма реєстрації: Громадська організація

Наш голос  почують!

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Киів

Адреса: вул.Є.Сверстюка,13, оф.408

Телефони: 044 3832997

E-Mail: [email protected].

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Лубкін Дмитро, керівник

Місія організації

3 жовтня в Україні запрацювала незалежна он-лайн платформа громадських ініціатив Мій Голос – miygolos.org.ua, що надає можливість кожному громадянину України розмістити свою ініціативу та збирати підписи для її передачі до Верховної Ради, Адміністрації Президента чи Кабінету Міністрів України.

Місія нашої організації  – поширення та популяризація цінностей особистої свободи, приватної власності та урядування на засадах демократії через впровадження форм цифрової демократії.

Відмінність платформи громадських ініціатив Мій Голос від державних сайтів петицій полягає у тому, що вона є громадським проектом та не залежить від держави, політичних партій та груп впливу.

Проект впроваджується впроваджується ГО Мій Голос за методикою та технологією платформи manabalss.lv (Латвія). Платформа manabalss.lv є найуспішнішим проектом цифрової демократії у Європі. 47% громадських ініціатив, що зібрали необхідну кількість голосів, перетворились на законодавчі акти латвійського парламенту.

Мій голос – це не лише майданчик для оприлюднення та підтримки громадських ініціатив. Кожному автору надається супровід та допомога у створенні ініціативи, експерта оцінка, інформаційна підтримка та допомога в адвокації ініціатив на рівні центральних органів законодавчої та виконавчої влади.

На першому етапі найважливішим завданням для команди Мій Голос є впровадження освітніх програм громадянської активності, які спрямовані на навчання активної частини суспільства грамотному та відповідальному використанню інструментів цифрової демократії.

На незалежній платформі громадських ініціатив Мій голос громадянами України було розміщено  ініціативи:

- За надання народу України права законодавчої ініціативи;

- За скасування акцизу, податків та заборони вільно користуватись авто, що були ввезені із за кордону.

Незалежна платформа громадських ініціатив Мій голос пропонує співпрацю  громадянам та організаціям, які бажають змінити ситуацію в Україні на краще.


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

Коментувати не дозволено.