Луцька міська Спілка громадських організацій “Молодіжна платформа”

Форма реєстрації: Громадська організація

Молодіжна платформа

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Луцьк

Адреса: Градний Узвіз, 5

Телефони: 066 476 28 22 - Юля, 063 560 10 31 - Захар

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Захар Ткачук, голова ради правління

Місія організації

Основна мета нашої Спілки – побудова громадського молодіжного руху у Волинській області, шляхом зміцнення співробітництва організацій-членів нашої спілки. Ми допомагаємо організаціям з моменту їх створення і на всіх етапах розвитку, з їх документами та у правових питаннях. Ми сприяємо реалізації проектів і заходів, які були ініційовані нашими молодіжних організацій, забезпечуємо підвищення професіоналізму наших організацій, шляхом їх участі в тренінгах та навчаннях. Наша цільова аудиторія – члени молодіжних організацій, волонтери, громадські активісти.

Найбільші проекти:

- Молодіжний центр Волині - єдиний спільний простір для ініціатив та громадської роботи молоді області, а також ресурсний центр. В центрі на безкоштовній основі можна збиратися для проведення прес-конференцій, тренінгів, зборів, планування проектів та заходів, використовуючи все наявне технічне забезпечення, а саме: проектор, плазмову панель, комп’ютери, принтери, акумуляторну аудіоколонку.

– Молодіжний Міжнародний Форум – з’їзд молоді з України та закордону для обміну досвідом, презентації своїх ініціатив та програм та серії тренінгів для більш як 300 учасників. Відбувається щорічно  починаючи з 2013 р.

– “Lutsk Night Cinema” – нічні безкоштовні кіноперегляди під відкритим небом освітнього характеру. Діє вже проятягом 4 років в теплий період року.

– Зробимо Волинь чистою! – екологічна акція по масовому прибиранню сміття в найбільш забруднених зонах міст та селищ Волині.  Щорічно навесні з 2013 р.

Наша спілка налічує 16 окремих організацій, члени яких регулярно організовують різноманітні проекти та заходи під патронатом “Молодіжної платформи”. А також в рамках проекту “Молодіжний центр” наша організація курує рух  активістів – це молоді люди, які фактично є волонтерами та беруть участь в заходах та проектах як виконавці, а також як ініціатори певних їдей. База даних таких активістів містить 67 осіб на даний момент


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

Коментувати не дозволено.