Лісові ініціативи і суспільство

Форма реєстрації: Громадська організація

forestcom

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: вул. Стрийський парк, 14

Телефони: 0322 951 306

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Дмитро Карабчук, голова ГО "ЛІіС"

Місія організації

Громадська організація “Лісові ініціативи і суспільство”, створена у лютому 2020 року. Засновниками Організації стали науковці, вихідці з Національного лісотехнічного університету України та експерти із інших напрямків, дотичних до лісового господарства і охорони природи.

На сьогодні Організація налічує більше 10 членів — це експерти з питань лісівництва, екології, моніторингу лісу, права, соціології, урболісівництва, міського озеленення, екоосвіти, розвитку громад, розробки політики та інших дотичних галузей.

За покликом серця – ми концентруємося на тій частині природи, де живе близько 80% усіх наземних тварин і рослин — лісі. Для нас ліс — це частинка природи і ліс — це галузь економіки. Нам не байдуже, як росте ліс і розвивається громада, бо ліс, хоч і самовідновний, але вичерпний ресурс, без якого громада не матиме комфортної домівки так, як і лісові мешканці.

Для суспільства ліс надає різноманітні екосистемні послуги, які зовсім не обмежуються забезпеченням ресурсом деревини. Ми розглядаємо ліс у ширшому вимірі: його стан здатний впливати не тільки на умови проживання лісових мешканців, а й передусім на умови проживання місцевих громад та й більше — на окремі регіони і клімат цілої планети.

Нашою метою є охорона та покращення стану навколишнього природного середовища, сприяння сталому розвитку та управлінню лісового господарства, підвищення екологічної свідомості і рівня життя громад через впровадження лісових і суміжних ініціатив. 

Для досягнення мети ми розробляємо і реалізуємо експертні ініціативи нашої команди. Для цього ми утворили і розвиваємо чотири напрямки, на яких наразі вирішили сконцентрувати зусилля. Це, зокрема:

  1. Лабораторія моніторингу лісу.
  2. Лабораторія деревинознавства.
  3. Центр відновлення лісу.
  4. Урболісівництво і озеленення.

На національному рівні ми співпрацюємо із науково-освітніми і дослідницькими установами, місцевими громадами, правоохоронними інституціями, представниками уряду, Верховної Ради. На міжнародному рівні нашими партнерами є урядові та громадські організації Європи, Північної і Південної Америки, Азії, Африки.

Ми реалізовуємо наші ініціативи тільки завдяки громадській підтримці за допомогою краутфандингу й індивідуальних пожертв, а також завдяки підтримці національних і міжнародних донорських організацій.

Якщо ви поділяєте наш підхід, готові підтримати наші ініціативи чи можете запропонувати власні – давайте гуртуватись разом!


Останні публікації цього розділу:

Платформа звільнення політв'язнів

Монтессорі ЮА

ГО "Спільноти Самодопомоги"

Благодійний фонд "Фахівці України"

Освітньо-аналітичний центр розвитку громад

Спілка Жінок Херсонщини

Коментувати не дозволено.