Лісові ініціативи і суспільство

Форма реєстрації: Громадська організація

forestcom

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: вул. Татарська, буд. 4, кв. 13

Телефони: 096 660 1895

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Дмитро Карабчук, голова ГО "ЛІіС"

Місія організації

Наш девіз – “for better nature and life” насамперед означає, що ми – це частинка нашого суспільства, яка дбає про гармонійний взаємозв’язок природи із людиною. За покликом серця ми концентруємось на тій частинці природи, де живе приблизно 80% усіх наземних тварин і рослин – лісі. Для нас ліс – це частинка природи і ліс – це галузь економіки. Нам не байдуже, як росте і розвивається ліс і громада, бо ліс хоч і самовідновний, але вичерпний ресурс, без якого громада не матиме комфортної домівки так, як і лісові мешканці. Для суспільства ліс надає різноманітні екосистемні послуги, які зовсім не обмежуються забезпеченням ресурсом деревини. Ми розглядаємо ліс у ширшому вимірі: його стан здатний впливати не тільки на умови проживання лісових мешканців, а й передусім на умови проживання місцевих громад та й більше – на окремі регіони і клімат цілої планети.

До нашої спільноти належать експерти із питань лісівництва, екології, моніторингу лісу, права, соціології, урболісівництва, міського озеленення, екоосвіти, розвитку громад, політики та інших дотичних галузей. Ми розробляємо та впроваджуємо ініціативи з метою захисту унікальних природних осередків, зміцнення стійких “зелених” практик, сталого розвитку та розвитку національної політики задля розбудови країни, в якій хочеться жити.

Головною метою нашої громадської організації є охорона, стале використання і покращення стану природного довкілля та підвищення рівня життя громад через впровадження лісових і суміжних ініціатив. Одним із основних завдань на цьому етапі є боротьба із незаконними рубками і пов’язаною із цим корупцією, зміною клімату та вирішення інших суспільно важливих проблем.

Для досягнення мети ми розробляємо і реалізуємо експертні ініціативи нашої команди. Для цього ми утворили і розвиваємо чотири напрямки, на яких наразі вирішили сконцентрувати зусилля. Це, зокрема:

  1. Лабораторія моніторингу лісу.
  2. Лабораторія деревинознавства.
  3. Центр відновлення лісу.
  4. Урболісівництво і озеленення.

На національному рівні ми співпрацюємо із науково-освітніми і дослідницькими установами, місцевими громадами, правоохоронними інституціями, представниками уряду, Верховної Ради. На міжнародному рівні нашими партнерами є урядові та громадські організації Європи, Північної і Південної Америки, Азії, Африки.

Ми реалізовуємо наші ініціативи тільки завдяки громадській підтримці за допомогою краутфандингу й індивідуальних пожертв, а також завдяки підтримці національних і міжнародних донорських організацій.

Якщо ви поділяєте наш підхід, готові підтримати наші ініціативи чи можете запропонувати власні – давайте гуртуватись разом!


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здорове майбутнє»

Громадська організація "Театр змін"

Відокремлений підрозділ ГО "МООЛМС "МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ НАЦІЇ" у Первомайській громаді

Організація роботодавців "Об'єднання роботодавців та підприємців Первомайська"

Громадська організація "МООЛМС "МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ НАЦІЇ"

ГО "Антикризовий медіа-центр"

Коментувати не дозволено.