Інститут соціально-економічних регіональних досліджень

Форма реєстрації: Громадська організація

2021-09-12_16-42-05_931

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Кам'янець-Подільський

Адреса: проспект Грушевського, 62а, оф.17

Телефони: 0968385473

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Алла Печенюк, голова ГО

Місія організації

Головною метою  ГО “Інститут соціально-економічних регіональних досліджень”є сприяння сталому соціально-економічному регіональному розвитку та задоволенню суспільних потреб громадян.
Члени організації використовують у своїй діяльності наукові підходи та власні наукові розробки, пов’язані з регіональним розвитком, оскільки основу залучених волонтерів складають науково-педагогічні працівники університетів. Саме їхні рекомендації та напрацювання стають основою для подальших кроків і відповідних рішень. Фахівці організації виступають експертами на різних рівнях управління: від національного до місцевого.
Ці результати використовуються в практичній діяльності органів місцевого самоврядування, Національного природного парку «Подільські Товтри», Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець».
Важливу роль у нашій відіграє міжнародна співпраця з дослідницькими та освітніми установами, які працюють у напрямку сталого розвитку.
Крім того, активісти нашої організації діляться практичним та науковим досвідом на різноманітних конференціях та семінарах.


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

Коментувати не дозволено.