Громадський Простір

Форма реєстрації: Громадська організація

11954687_10153631208429294_8411045558223221361_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вулиця Бориса Гмирі 2

Телефони: 044 220 0764

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Прунь Алла Борисівна, виконавчий директор

Місія організації

6 жовтня 2015 року громадська організація “Інформаційно-аналітичний центр “Громадський Простір” святкує свою 10-ту річницю. 

Інформаційно-аналітичний центр «Громадський Простір» системно працює на розвиток громадянського суспільства України, широко висвітлюючи громадські активності, презентуючи неурядові організації (НУО) та їхні досягнення, а також налагоджуючи продуктивні комунікації.

Громадський Простір пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади,
соціально відповідальний бізнес) – на регіональному та національному рівнях.

Метою організації в статуті визначено –  розвиток інформаційних та інформаційно-комунікаційних технологій в Україні шляхом участі в інформаційних програмах громадських організацій та інших проектах з розвитку інформаційних технологій для зміцнення громадянського суспільства України, а також для залучення громадськості до обговорення актуальних суспільних проблем.

Ключовими пріоритетами, відповідно до яких ми рухали свою діяльність, були налагодження чіткої оперативної роботи на виконання інформаційних послуг Громадського Простору для наших постійних користувачів, паралельне залучення нових, а головне – вибудовування якісно кращих практик взаємодії з нами, заохочення до розширення можливостей інформаційно проявляти себе. Ми вдячні тим організаціям, окремим громадським діячам, які не просто жваво реагували на наші запити, прохання, але й зверталися з певною ініціативою і дораджували. Їх немало – і це насправді є одним із надихаючих моментів у нашій роботі.

12079085_10153691983959294_2422972654173525270_n (2)

Відповідно до нашої мети – сприяти підвищенню ефективності роботи неурядових організацій України –  а отже посиленню довіри до всього третього сектору, Громадський Простір окрім реалізації традиційних завдань пошуку, оброблення та поширення суспільно важливої інформації від НУО для НУО, працював на актуалізацію  і мобілізацію інформаційного діалогу, уже більше 5 років робить авторський фокус, висвітлюючи краще, корисне, активне, а також реалізує інформаційно-навчальний компонент з важливих для розвитку третього сектору тем. Зокрема: стратегії комунікацій в третьому секторі,  особливості взаємодії з медіа, аспекти інституційного розвитку громадських організацій, підзвітність та відкритість, шукаючи важливі мотиваційні та заохочувальні підходи для розуміння важливості цих складових успішного громадянського суспільства.

Цікавих, різних, насичених, активних – 10 років з Вами! 


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.