Громадська спілка “Мережа правового розвитку”

Форма реєстрації: Громадська організація

14502696_637973569696713_7200367373742454947_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: 02140, Україна, Київ, вул. Бориса Гмирі, б. 17, оф. 4

Телефони: +380 44 227 9773

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Виконавчий директор Полтенко Євген

Місія організації

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Спілка почала своє формування у 2009 році під назвою «Мережа Центрів правової інформації та консультацій». Тоді 8 організацій вирішили об‘єднати свої зусилля для вироблення спільних підходів до надання правової допомоги у громадах, узагальнення типових звернень та стандартизації надання правової допомоги.

На сьогоднішній день спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв’язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та місцеве лідерство.

Щомісяця до офісів Мережі та через її онлайн сервіси за правовою допомогою звертаються тисячі людей. Широким є спектр правової проблематики, з якою працюють юристи Мережі: це і земельні, і трудові, і соціальні, і сімейні справи. Велика увага приділяється вирішенню проблем вимушених переселенців та учасників бойових дій.

Місія:

Ми посилюємо правові можливості, захищаємо права і свободи людини, розвиваємо громади

Цінності:

  • Людина
  • Партнерство та синергія
  • Професіоналізм
  • Довіра
  • Незаангажованість і неупередженість

Стратегічні напрями роботи:

  • Управнення людини, що передбачає формування критичної маси людей, які знають свої права, спроможні та вмотивовані їх реалізовувати
  • Експертно-правова підтримка громад – через створення умов для розбудови громад, спроможних вирішувати свої проблеми правовим шляхом
  • Інституційна спроможність Мережі – розбудова злагодженої коаліції організацій громадянського суспільства, що діє в інтересах громади.


Останні публікації цього розділу:

ГО «Верховний Порядок»

Громадська організація «Навколо Нас. UA»

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Коментувати не дозволено.