Громадська спілка “Академія харчування пацієнтів”

Форма реєстрації: Громадська організація

Лого АХП

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: місто Київ

Адреса: вулиця Верхній Вал, будинок 18.

Телефони: +380503003556

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Коваль Тетяна Валеріївна (Голова Спілки)

Місія організації

Академія Харчування Пацієнтів – громадська спілка, яка об’єднує фахівців, операторів ринку організації лікувального харчування та небайдужих громадян з метою створення професійної спільноти зі збереження та зміцнення здоров’я населення, покращення умов перебування та якості харчування пацієнтів у закладах охорони здоров’я України. 

Мета діяльності спілки:

 • привернути увагу держави до надважливої теми – харчування пацієнтів;
 • науково дослідити вплив харчування на одужання;
 • залучити ресурси на відновлення лікарняних харчоблоків;
 • діджиталізувати та зробити зручною систему харчування в лікарнях країни;
 • оновити стандарти та правила для операторів ринку кейтерингових послуг для медичних закладів;
 • надати можливість медичним сестрам з дієтичного харчування підвищувати свій професійний рівень;
 • зробити якісне лікувальне харчування доступним кожному.

Пріоритетними напрямками роботи Академії харчування пацієнтів є:

 • взаємодія з громадськістю та інформування щодо стану лікувальної харчування в Україні;
 • організація та проведення тематичних круглих столів з залученням експертів та представників влади;
 • створення умов для ефективної взаємодії членів Академії харчування пацієнтів, обміну ідеями і думками з питань організації лікувального харчування в Україні;
 • робота з підвищення професійного рівня медичних сестер з дієтичного харчування;
 •  проведення навчання з питань лікувального харчування для різних груп пацієнтів в інтерактивній та доступній формі; 
 • випуск галузевого журналу “PRO лікувальне харчування”;
 • розвиток співробітництва з галузевими неурядовими організаціями. 

 Академія харчування пацієнтів вже приступила до реалізації ряду проектів, які є першими кроками на шляху  до досягнення мети громадської спілки. 

Проект “Клуб дієтсестер”

В травні цього року ми ініціювали створення закритого Клубу Дієтсестер – всеукраїнської професійної спільноти для обміну досвідом та проведення лекцій експертами на актуальні теми організації лікувального харчування у закладах охорони здоров’я. До Клубу може вступити кожна медична сестра з дієтичного харчування на безоплатній основі. Академія Харчування пацієнтів щомісячно організовує зустрічі Клубу та щоденно надає можливість комунікації онлайн в наших закритих групах в Facebook та Viber.

Проект «Програма кулінарної самостійності»

Спільно з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю та за підтримки членів спілки Академія харчування пацієнтів розпочала проект «Програма кулінарної самостійності». Ключова ідея проекту – навчити особливих дітей самостійно готувати та забезпечувати себе, виховати в них здорові харчові звички. Проект допомагає отримати важливі навики, які полегшують адаптацію дітей до повсякденного життя в соціумі та нададуть можливість часткового або повного забезпечення себе на кухні, розвиває грубі моторні навички, а успішне завершення такого завдання, як приготування їжі, підвищує у дитини відчуття незалежність, власної гідності та самостійності. В подальшому діти, які успішно пройдуть цю програму, зможуть опанувати Курс “Кулінарної майстерності”, що стане їх першим кроком для опанування цікавої професії кухаря.

Проект “Овочі та фрукти твої супергерої”

Проект покликаний  виховати в дітей любов до корисної їжі. Важливо та набагато легше навчити дитину  здоровому харчуванню, ніж намагатися перевчати дорослу людину із вже сформованими звичками. Ціль проекту привернути увагу до здорового, в тому числі, лікувального харчування дітей та проінформувати про його вплив на процес одужання. Академія харчування пацієнтів організовує в лікарнях, де перебувають діти на стаціонарному лікуванні, куточки творчості, де є все для того, щоб діти  могли власноруч намалювати овочі, фрукти чи ягоди в образі супергероїв та дати їм імена. Для дитячих малюнків буде організована виставка та передбачаються цікаві подарунки конкурсантам. У рамках даного проекту планується проведення різних активностей для маленьких пацієнтів – майстер-класів із живопису, скетчінгу та зустрічей-читань із авторами дитячих книг.    

Важливим напрямком роботи Академії харчування пацієнтів є піклування про здоров’я та довголіття людей золотого віку. Разом із нашими партнерами ми проводимо навчання для патронажних працівників та інтерактивні заняття, семінари, лекції, на яких говоримо про лікувально-профілактичне харчування й особливості гігієни харчування осіб літнього віку. 

Академія харчування пацієнтів відкрита до партнерства та співпраці з громадськими організаціями, експертами в галузі  лікувального харчування, представниками влади й місцевого самоврядування та з усіма небайдужими громадянами, хто розуміє, що правильне харчування хворих може врятувати тисячі життів, адже їжа лікує.  

Будемо дуже раді, якщо Ви вирішите боротися за здоров’я українських пацієнтів разом із нами, приєднатися, до проектів, які вже впроваджуються, або разом започаткувати нові. 

Ви можете зателефонувати нам за номером +38050 300 3556 або написати листа електронною поштою [email protected] і ми завжди готові відповісти на всі питання ;)

 


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.