Громадська організаця “Центр громадських ініціатив”

Форма реєстрації: Громадська організація

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Берислав

Адреса: вул. Козацька, будинок 15

Телефони: 0667895089

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: голова

Місія організації

Громадська організація «Центр громадських ініціатив» створена та зареєстрована 23 березня 2017 року за адресою: 74300, Херсонська обл., Бериславський район, м. Берислав, вул. Козацька, будинок 15, квартира 31  і працює у складі двох осіб: Дядюн Олег Валерійович – голова, Стернійчук Юлія Олександрівна – спеціаліст, який працює з 2020 року. Громадська організація орендує офіс, має офісну техніку: 1 комп’ютер, 1 багатофункціональний пристрій, комп’ютерні колонки, монітор, стіл, 2 стільці.  Група громадської організації у Фейсбуці створена нещодавно, має поки 88 учасників, але ми активно її просуваємо, розвиваємо і щодня додаються нові учасники. 

У 2021 році ми подали 16 заявок на різні конкурси, 2 з яких виявилися переможними:

  1. «Діємо для здоров’я» – україно-швейцарський проєкт, який реалізує західноукраїнський ресурсний центр, донор – уряд Швейцарії, сума -15 тисяч швейцарських франків.
  2. «Підвищення сталості громад в Херсонській області» – «Отримай паспорт у своїй громаді» – фінансується урядом Великої Британії та впроваджується ПРООН. З цим проєктом ми не потрапили у 5-ку переможців, але увійшли в перелік громад, для яких буде придбано необхідне устаткування та обладнання за допомогою ПРООН (апаратний комплекс для оформлення та видачі паспортів та встановлення каналу кофіденційного зв’язку) на суму близько 500 тис.грн. 

Громадська організація постійно розвивається, залучає партнерів, волонтерів до спільної роботи та має великий творчий потенціал. Наразі працює в частині реалізації соціальних проєктів, спрямованих на вирішення соціальних проблем громад та проєктів щодо розвитку демократії участі.


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація «Навколо Нас. UA»

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

Коментувати не дозволено.