Громадська організація “Відродження Берислава”

Форма реєстрації: Громадська організація

Оригинал

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Херсонська область, місто Берислав

Адреса: Україна, 74300, Херсонська обл., м. Берислав, вул. 1 Травня187 кв 6

Телефони: 050 906 18 90

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Шаповалов Сергій Сергійович, голова правління

Місія організації

Громадська організація “Відродження Берислава” є добровільним об’єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів та/або інших осіб. Організація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Головною метою Організації є відродження міста Берислав та регіону; розвиток та поліпшення стану благоустрою міста Берислав та регіону; захист та поновлення порушених передбачених законом економічних, трудових, соціальних та інших спільних прав та інтересів членів організації та інших осіб; охорона навколишнього середовища; пропагування та розповсюдження ідей духовного, культурного та освітнього відродження населення.

Діяльність Організації має суспільний характер, що проявляється у її взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, встановленні партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами, зареєстрованими в Україні чи за її межами, громадянами України, іноземцями та/або особами без громадянства.

У своїй діяльності «Організація» незалежна від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, роботодавців, їх об’єднань, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітна і не підконтрольна.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.