Громадська організація “СМАРТ”

Форма реєстрації: Громадська організація

СМАРТ

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Запоріжжя

Адреса: пр. Соборний

Телефони: 099-4017912

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Ковтун Оксана Олександрівна, Голова

Місія організації

Діяльність ГО “СМАРТ” ведеться у двох напрямках:

(1) СМАРТ-MIND
Становлення громадянського суспільства неможливе без утвердження принципів взаємної довіри та поваги членів громади. Гнучкість і адаптація до мінливих життєвих ситуацій, набуття теоретичних і практичних навичок, які корисні у повсякденному житті, є необхідними для всіх соціальних груп. Торкаючись різноманітних сфер, проекти об’єднані ідеєю зламу стереотипів, ідеєю критичного мислення, усвідомлення та поваги до всього, що видається, на перший погляд, «інакшим», проголошенням рівності між людьми. Команда ГО цілком розділяє такі цінності, прагне поширювати їх у громаді та заохочувати широкий загал до розвитку власних моральних, духовних, інтелектуальних і культурних якостей.

(2) СМАРТ-GO
Динамізм сучасного життя потребує не тільки дослідження змін, що відбуваються у суспільстві, а й пошуку дієвих методів адаптації соціальних груп до реформ, трансформацій та всього «нового», що з’являється навколо. Проекти цього напрямку покликані забезпечити комфортний перехід громади до інновацій у різноманітних сферах шляхом вивчення нововведень, реалізації тематичних ініціатив і вироблення дієвих рекомендацій щодо суспільних перетворень. Намагаючись комплексно осягнути вплив інновацій на громаду, ми орієнтовані на виявлення недоліків і вирішення проблем у соціальній сфері. Ефективний результат забезпечується налагодженням взаємодії бізнесу, науки та громадськості.

Історія діяльності почалась з команди однодумців, які керуються у житті принципами розвитку, позитивного мислення, відповідальності та необхідності власними силами вирішувати проблеми, не чекаючи змін «згори». У формі такої ініціативної групи ми ведемо діяльність з 2012 року, і за цей час встигли індивідуально та колективно реалізувати декілька десятків соціальних ініціатив.

Постійне бажання сприяти позитивним змінам у громаді та розуміння принципів дієвого підходу для досягнення мети стали основними поштовхами для оформлення нашої команди у громадську організацію. Маючи статус офіційно зареєстрованої з 22 січня 2016 року, ми не тільки змогли розширити проблемне поле нашої діяльності, а й якісно покращили її за рахунок співпраці з іншими зацікавленими сторонами.

Підтвердженням професіоналізму стало отримання міні-гранту громадською організацією протягом першого місяця існування! Нині, наша діяльність не обмежується лише грантовою підтримкою. Ми радо долучаємось до цікавих і корисних ініціатив, виступаємо партнерами у регіональних і всеукраїнських програмах, та реалізуємо власні соціальні проекти, у дієвості та результативності яких впевнені на всі 100%.

Наша команда складається з молодих, енергійних професіоналів, поєднання знань та досвіду яких допомагає у досягненні поставлених цілей.

Члени «СМАРТ» за період своєї індивідуальної роботи встигли налагодити зв’язки з фахівцями у різноманітних сферах. Широке коло інтересів учасників та спільні орієнтири і цінності сприяють злагодженій роботі та втіленню соціально важливих ініціатив.

Завжди намагаючись роботи заплановане з повною віддачою та вірою у власні дії і в те, що якісні перетворення у громаді – відповідальність кожного з нас, команда «СМАРТ» відкрита для ідей, пропозицій, співпраці з широким колом громадськості, представниками бізнесу та влади!


Останні публікації цього розділу:

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

ГО "Медійна ініціатива за права людини"

Коментувати не дозволено.