Громадська організація “Режисер.Орг”

Форма реєстрації: Громадська організація

Громадська організація "Режисер.Орг"

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Херсон

Адреса:

Телефони: +380958269288

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Леонід Єжуров, голова правління ГО

Місія організації

Громадська організація “Режисер.Орг” зареєстрована у Херсоні 25 квітня 2014-го року. До 2014-го діяла у якості ініціативної арт-групи.
Представляє інтереси херсонських кіномитців та кінопоціновувачей (глядачів). Серед основних завдань об’єднання – сприяння відродженню українського кінематографа та інтересу до нього серед жителів країни, формуванню творчої еліти, культурному освіті молоді та залучення інтересу до Херсону як полікультурного міста.

З червня 2012-го року група регулярно проводить творчі зустрічі, лекторії, покази, кіномарафони (кінофестивалі, в ході яких виробляються нові фільми).


24 грудня 2012-го проект визнано херсонськими блогерами «Відкриттям року» в інформаційному просторі регіону.
1 квітня 2014-го року пройшли Статутні збори на яких було прийнято рішення зареєструвати громадську організацію. 25 квітня 2014-го року видано свідоцтво про реєстрацію громадської організації №1418753.

За час існування проекту було проведено більше 70 заходів, знято близько 100 роликів і фільмів.
Надаються консультації щодо створення фільмів у Херсоні, а також можливість безкоштовно представити свій фільм у регіоні.
При громадській організації “Режисер.Орг” 2 жовтня 2014-го року засновано клуб українського кіно, в рамках якого херсонські глядачі мають можливість дивитися класичне та нове українське кіно, а також кіно херсонських авторів.

З травня 2015-го спільно з громадською організацією “Нова Генерація” створено Херсонський DOC.Клуб – центр медіа-просвіти Docudays Ua.


Останні публікації цього розділу:

Майстерня Ідеї

Громадська організація "Український інститут з прав людини"

Трансперенсі Інтернешнл Україна

ГО "Полтавська платформа"

ГО "Стратегія майбутнього"

Розумне майбутнє нації

Коментувати не дозволено.