Громадська Організація “Проти Корупції”

Форма реєстрації: Громадська організація

Логотип_Проти_корупції_від_20_07_20_Прозорий

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Корсунь-Шевченківський

Адреса: вулиця Григорія Жаданенка, 4а

Телефони: 0975088893

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Путря Юрій Миколайович

Місія організації

Громадська організація «Проти Корупції» відповідає на виклики політичного та суспільного життя країни, особливо в цей тяжкий період. Ми мужні, ми сильні, ми вільні, і ми доводимо це кожним кроком діяльності нашої громадської організації.

Опорними принципами роботи нашої громадської організації є відкритість, чесність, ініціативність та активність. Проте відсутність інформації в публічних реєстрах, державних аналітичних статистичних джерелах та інших доступних ресурсах, внесення змін у роботу чисельних відомств та органів не дає можливості вести діяльність ГО на довоєнному рівні. Суттєвого «удару» зазнав і колектив спеціалістів через загрози життю та здоров’ю, а також призов експертів до лав ЗСУ. Саме тому з кінця лютого наша організація перепрофілювалась на надання першочергових потреб суспільства у воєнний час. А саме:

  1. Гуманітарна підтримка населення. Старт ініціативи «Волонтерський гараж», який має на меті доставку, зберігання, комплектацію та передачу гуманітарної допомоги вразливим верствам населення.
  2. Психологічна підтримка населення. Залучення активістів до роботи з психологічно, і не тільки, постраждалими від військової агресії на базі інфраструктури ГО «Проти корупції».
  3. Розвиток процесу інформування населення щодо дій у воєнний час. Ведення електронних ресурсів, соціальних мереж, донесення інформації через місцеві та регіональні суспільні канали до населення щодо місць допомоги ВПО, постраждалим.
  4. Юридична підтримка військовозобов’язаних та ВПО. Консультація на базі ГО «Проти корупції» вразливих верств населення, допомога у взаємодії з відповідними державними органами та міжнародними організаціями. 

ГО «Проти корупції» швидко переорієнтовується на поточні вимоги суспільства, та за час з 24 лютого вже встигла:

  • допомогти понад 15 000 осіб отримати гуманітарну допомогу (продукти, засоби гігієни, дитяче харчування, медикаменти, одяг);
  • опрацювати понад 82 тони товарів гуманітарного напряму на складі;
  • спрямувати на заселення та прихисток у Селищанську, Стеблівську, Корсунь-шевченківську громади мешканців Донецької, Запорізької, Миколаївської та Чернігівської областей;
  • надати психологічну підтримку 153 особам.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.