Громадська організація “Інститут гендерних трансформацій”

Форма реєстрації: Громадська організація

копия_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Полтава

Адреса: вул. Шевченка 13А

Телефони: 50-03-15; +380975592096; +380502745283.

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Курилко Вікторія Олексіївна - голова правління ГО

Місія організації

 Неприбуткова недержавна організація «Інститут гендерних трансформацій» створена наприкінці 2009 року на виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Програмою Рівних Можливостей Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою.

Наша організація ініціює та проводить діяльність, спрямовану на запровадження демократичних практик врядування на засадах гендерного паритету. 

За час своє діяльності ми виокремили для себе 3 пріоритетних напрямки роботи, за якими і діємо:


1. надання інформаційно –консультативних послуг.

Для цього ми маємо сформований, досить потужний, високопрофесійний тренерський склад з числа науковців, практиків, викладачів ВУЗів, які постійно проводять навчання з різними цільовими групами. Вперше в Полтавській області спільно з партнерами організували та провели «Тиждень освіти для дорослих», на якому, крім іншого, навчали жінок основам самозайнятості (http://vk.com/club69286700). В роботі «Тижня» взяло участь більше 2000 осіб. 

В зв’язку з військовим конфліктом на сході України і появою необхідності допомоги тимчасово переміщеним особам, наша організація з січня 2015 року займається діяльністю з їх підтримки.

Ми проводили онлайн навчання з засад підприємницької діяльності тимчасово переміщених осіб, які хочуть зайнятися власним бізнесом. Всього було проведено 48 вебінарів. Проект реалізовувався спільно з мережею сільських та районних бібліотек, які мали відповідне технічне забезпечення. 

Останні 7 місяців, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні ми реалізовували проект «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам ВПО». Головною метою цього проекту є сприяння інтеграційним процесам ВПО в місцевий соціально економічний простір. В рамках проекту, який поширено на центральні області України, було проведено низка трьох-денних тренінгів для жінок з числа ВПО, які хочуть відкрити власну справу, проведення їх стажування на підприємствах, які очолюють успішні жінки – полтавки, вивчення базового курсу ділової англійської мови, курсів з IT – технологій, обмін делегаціями з жіночими бізнес асоціаціями європейських країн, проведення чергової виставки – продажу товарів підприємств, які очолюють жінки та всеукраїнського жіночого бізнес форуму.

В рамках проекту відкрили перший і поки що єдиний в Україні Інтеграційний центр для ВПО та місцевої громади.

Ми щиро ділимося досвідом фандрайзингу з іншими громадськими організаціями та прагнемо в їх представників підвищити фахові навички та компетенції. Тому проводимо тренінги з проектного менеджменту для неурядових організацій. 

2. Другим напрямом нашої діяльності є організація та проведення лобістських кампаній з метою забезпечення сталих та системних позитивних суспільних змін.

В доробку нашої організації – проведення лобістської кампанії щодо розробки та прийняття регіональної програми підтримки підприємництва взагалі та підтримки підприємництва серед ВПО, як пілотної. Полтавська область була єдиною в Україні, яка три роки поспіль такої програми не мала. Ми створили коаліцію громадських організацій, зустрічалися з депутатами обласної ради, писали звернення, ініціювали та проводили публічні заходи, керівник організації – Вікторія Курилко – увійшла в робочу групу з розробки регіональної програми підтримки підприємництва при Департаменті економічного розвитку. Як результат – 23 грудня 2016 року на Пленарному засіданні дванадцятої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради Рішенням №2314 прийнято «Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки» і пілотну – підтримку підприємництва серед ВПО.

3. Третім пріоритетним компонентом нашої роботи ми вважаємо інформаційний та комунікаційний блок.

Ми маємо повну базу і постійно співпрацюємо з регіональними та місцевими ЗМІ: прес –конференції, прес – сніданки, брифінги – ці заходи постійно проводяться нашою організацією. Маємо значний досвід випуску масштабних інформаційних продуктів: керівник нашої організації – Вікторія Курилко – член Національної спілки журналістів була автором та ведучою двох телепроектів «Точка відліку» та «Голос громади». 

В минулому році за сприяння канадської неурядової організації ми перші в Україні випустили цикл програм для /про ВПО «Ми –поруч!» на ТРК «Лтава» 

 

Наша адреса: 

м. Полтава вул. Шевченка 13 А

тел. 50-03-15 

+38097-559-20-96

+38050-274-52-83

Email –  [email protected] 

Сторінка на FB –  https://www.facebook.com/genderpoltava7/

Сайт організації – https://womenpoltava.com/

 


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.