Громадська організація “Ділові Українські жінки”

Форма реєстрації: Громадська організація

?????

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Саксаганського, 70 а

Телефони: +38 068 510 97 10

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Президент організації - Нетовкіна наталія Володимирівна

Місія організації

“Ділові Українські Жінки” – це громадська організація, діяльність якої має на меті зміцнення впливу та ролі жінки у реформуванні українського суспільства.

Членкині організації – впливові жінки з активною життєвою позицією, лідери у різноманітних сферах діяльності –  підприємництва, fashion індустрії, медицини, туризму та інших галузях. Президент та засновниця організації Наталія Нетовкіна.Актив ГО “Ділові Українські Жінки” – це 21 успішна жінка, що заснували та/або приєдналися і активно підтримували діяльність організації протягом декількох років.

Крім Активу ГО “Ділові Українські Жінки” близько 40 жінок-лідерів, що є асоційованими членами організації, об’єднують людські, матеріальні та фінансові ресурси з метою реалізації спільних заходів та ініціатив. Крім цього це коло жінок підтримує бізнес-ініціативи членів об’єднання, утворюючи синергію спільного впливу.

З 2010 по 2015 рр. Ділові Українські Жінки діяли як закритий Клуб Успішних Жінок м.Києва та займалися культурними, благодійними та меценатськими проектами, такими як:

– підтримка міжнародного конкурсу молодих талантів ім.В.Горовиця;

– духовний етно-фестиваль “Трійця”;

– щорічні благодійні проекти “Ялинка бажань” та “Лавка чудес” для дітей дитячих будинків;

– кураторство кардіологічного та токсикологічного відділень Національної лікарні “Охматдит” і дитячих будинків в с.Копилів та с.Петрівське;

– участь в Саміті світу 2014 та Міжнародному  жіночому бізнес-форумі “Eurowoman-2015″ в Грузії;

– брали участь у чисельним спільних благодійних та культурних ініціативах.

Однак зміни, що відбулися в Україні, виклики сьогодення, активне формування сектору громадянського суспільства та зростання внутрішнього потенціалу організації викликали запит щодо перетворення клубної діяльності у формат громадської організації.

Метою ГО “Ділові Українські Жінки” є формування формування свідомої громадської активності української жінки, сприяння розкриттю її творчого потенціалу та реалізації в суспільстві, а напрямки роботи включають просвітницьку, соціальну, духовно-культурну діяльність ,  а також широке і різнобічне партнерство.

Головним пріоритетом ГО “Ділові Українські Жінки” є сприяння жіноцтву в Україні у реалізації  власних економічних, управлінських, освітянських та творчих амбіцій для зростання добробуту українських родин, громад та міст через розвиток лідерського потенціалу жінок.

Ми вважаємо успішність жінок та їхніх спільних ініціатив запорукою поступального успішного розвитку українського суспільства.

Відповідно головними завданнями діяльності  ГО “Ділові Українські Жінки” визначено:

– сприяння підвищенню активності та відповідальності жіноцтва за успішність економічних ініціатив громад;

– сприяння розвитку жіночих ділових ініціатив та підприємництва;

– розвиток духовності, національної культури та свідомості в громадах за ініціативи та/або підтримки жіночих організацій та ініціатив;

– підвищення громадської активності жінок та їх  відповідальності в суспільстві.

З червня 2016 року ГО “Ділові Українські Жінки» починають реалізацію проекту «Коло Жіночого Лідерства», спрямованого на підвищення соціального статусу жінки в суспільстві та насамперед у місцевих громадах.

Проект “Коло Жіночого Лідерства” направлений на формування свідомої громадської активності  української жінки та підвищення її соціального статусу в суспільстві  шляхом створення платформи розвитку жіночих ініціатив в різноманітних  сферах діяльності.

Проект “Коло Жіночого Лідерства” – це можливість для нас  об’єднатись разом навколо місії нашої організації та спільно транслювати її у суспільство. Разом з Вами ми допоможемо жінці більш повно брати участь в демократичному процесі та зміцнимо її здатність приймати рішення на особистому,  сімейному і громадському рівнях. За допомогою реальних кроків в регіонах розширимо власні контакти для розвитку бізнесу. Це хороша інвестиція в розвиток майбутнього!


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Коментувати не дозволено.