Громадська організація «Бери і слав»

Форма реєстрації: Громадська організація

емблема

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Херсонська обл., м. Берислав

Адреса: Україна, 74300, Херсонська обл., м. Берислав, вул. 1 Травня, 224, код 44063101

Телефони: 0953753502

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: голова правління Стародубець Наталя Дмитрівна

Місія організації

ГО “БЕРИ і СЛАВ” є добровільним об’єднанням фізичних осіб. Організація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Головною метою Організації є задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інтересів членів Організації, мешканців Бериславської міської територіальної громади та Бериславського району, та інших осіб, сприяння у здійсненні та захисті прав і свобод, співробітництво і партнерство, в тому числі міжнародне, шляхом ефектної реалізації місцевих ініціатив.

Організація вільна у виборі напрямків своєї діяльності та діє на засадах добровільності, самоврядності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу її членів (учасників), прозорості, відкритості та публічності.

Діяльність ГО має суспільний характер, що проявляється у її взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, встановленні партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами, зареєстрованими в Україні чи за її межами, громадянами України, іноземцями та/або особами без громадянства.


Останні публікації цього розділу:

Громадська Організація "Проти Корупції"

БО БФ Крила України Нікополь

ГО "Алгоритм дій"

Ініціатива "Інклюзивне відновлення за лідерства громад" (CLIR)

ГО "Агенція антикризової підтримки"

ГО "Ініціатива Е+"

Коментувати не дозволено.