ГО “Український центр інтелектуального розвитку”

Форма реєстрації: Громадська організація

Логотип Центр

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Тарасівська, 38, оф 19

Телефони: +380660089666

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Шабанов Микита, голова правління

Місія організації

Громадська організація «Українській центр інтелектуального розвитку» (УЦІР), заснована в 2005 році, є неприбутковою організацією, що об’єднує активістів із захисту прав людини, юристів, експертів, дослідників.

Організація була заснована для представлення та захисту юридичних, соціальних, економічних, творчих, культурних та інших інтересів мешканців південних регіонів України.

Мета організації – підвищення рівня соціальної активності в Україні.

ГО «УЦІР»:
– Успішно працює в  Україні з 2005 року;
– Має експертів, які мають досвід у проведенні досліджень в різних областях;
ГО  “УЦИР» має великий досвід роботи і довела свою здатність ефективно працювати з іншими громадськими організаціями, ЗМІ, активістами та представниками влади.

Діяльність організації спрямована на навчання соціально незахищених груп населення і формування громадянського суспільства: тренінги для молоді з питань захисту прав людини та способів реалізації громадянських ініціатив, сприяння розвитку толерантності у суспільстві та запобігання етнічних конфліктів, робота з кримськими татарами щодо захисту їх законних прав, просвітницька діяльність з питань здоров’я молоді; проекти, на розвиток громадянської самосвідомості населення.

Організація за 10 років свого існування реалізувала цілу низку успішних соціально-гуманітарних проектів. При підтримці міжнародних донорів, наша організація за останні 5 років реалізувала 5 проектів, які були направлені на підтримку різних незахищених груп населення Південної України, навчання молоді, правову підтримку мешканців сіл.

Зараз ми  допомагаємо вимушено переміщеним особам з окупованим територій швидко адаптуватися до нових умов життя в нової громаді. Тому вирішення проблеми ВПО є важливою сферою діяльності для нашої організації.

Крім того, наша організація займається діяльністю щодо інформування населення  України щодо переваг євроінтеграції ( у березні 2015 р. нами успішно був закінчений проект «Новий бізнес-простір: переваги від євроінтеграції для місцевих ділових кіл Київщини», який був реалізований при підтримці Посольства Великої Британії в Україні). У рамках цього проекту нами був проведений моніторинг доступності інформації для місцевого бізнесу в органах місцевої влади щодо Асоціації з ЄС.

ГО «УЦІР» має головний офіс у м. Ірпінь, та регіональні офіси в м. Миколаїв та м. Запоріжжя. Організація має можливість завдяки партнерам реалізовувати проекти на території усієї України.

ГО  “Українській центр інтелектуального розвитку” є правонаступницею ГО «Кримський республіканський центр інтелектуального розвитку», яка була змушена покинути Крим після його анексії.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.