ГО “Центр міжнародної безпеки”

Форма реєстрації: Громадська організація

лого ЦМБ

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: бул. Чоколівський 13

Телефони: +38 044 242 38 03

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Кравченко Валерій Вікторович, директор

Місія організації

Громадська організація “Центр міжнародної безпеки” була заснована у м. Донецьк у березні 2009 р. з метою:

- реалізації освітніх та інформаційних проектів з питань безпеки на Донбасі;

- аналізу сучасного стану соціально-політичних проблем, прогнозування розвитку безпекового середовища;

- підвищення рівня обізнаності населення, зокрема студентської молоді та освітян щодо зовнішньої політики України та сучасного стану локальних та глобальних загроз і перспектив розвитку європейської безпекової системи.

З середини 2014 р. ГО “Центр міжнародної безпеки” працює у м. Києві із філією у м. Вінниця на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Діяльність, досягнення організації.

За роки існування ГО «Центр міжнародної безпеки» організувала декілька десятків публічних, зокрема і міжнародних заходів.

В   рамках   реалізованих проектів   були   підготовлені   та   надруковані посібники та монографії  «Україна і НАТО: органи державної влади, судової та правоохоронної системи як провідні учасники процесу європейської та євроатлантичної інтеграції» (монографія), «Україна на шляху до НАТО» (методичний посібник для викладачів вищих навчальних закладів), «Україна- НАТО: методичні рекомендації для лекторів, студентів, аспірантів, викладачів», «НАТО та система міжнародної безпеки» (навчальний посібник).

Центр міжнародної безпеки має розвинуті партнерські відносини з багатьма недержавними організаціями та державними установами. Серед його вітчизняних партнерів – НГО Центр імені Разумкова, Фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва, Інститут євроатлантичного співробітництва, Українська асоціація європейських  студій,  Громадська  Ліга  Україна-НАТО,  Фонд  «Open  Ukraine», Центр миру, конверсії та зовнішньої політики тощо. З державних інституцій варто згадати   Національний   Інститут   Стратегічних   досліджень   при   Президентові України, Інститут Міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Дипломатична академія при МЗС України і Інститут зовнішньої  політики  цієї  Академії,  Львівський  національний  університет  імені Івана Франка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Чернівецький   національний   університет   імені   Юрія   Федьковича,   Одеський національний  університет  ім.І.І.Мечникова  та  Центр  Міжнародних  досліджень ОНУ, Міністерство закордонних справ України, Міністерство оборони України.

Серед зарубіжних партнерів можна виокремити Центр інформації і документації НАТО в Києві, Офіс зв`язку НАТО у Україні, посольства в Україні – США, Литовської республіки, Республіки Польщі, Чеської республіки, Естонії, литовську НГО «ЛАТА» та інші.

На протязі 2009-2014 рр. ГО «Центр міжнародної безпеки» був частиною неформальної  мережі  інформаційних  контактних  бюро  НАТО  у  країнах Центральної та Східної Європи, та досі підтримує плідні контакти з організаціями в Молдові (Центр інформації та документації НАТО у м. Кишинів), Грузії (Інформаційний Центр з НАТО та ЄС), Вірменії (Інформаційний Центр НАТО), Казахстані (Центр міжнародної безпеки у м. Алмати), Азербайджані (Євроатлантичний Центр). В Україні інформаційні Центри НАТО, засновані за образом   НІЦМБ, розташовані в обласних центрах при Університетах Івано- Франківська, Луцька, Львову, Ужгорода, Запоріжжя.

Напрямки роботи ГО «Центр міжнародної безпеки»:

-        організація заходів, міжнародних конференцій із залученням партнерських інституцій;

-        функціонування  сайту  «Огляд  міжнародної  безпеки»  –   http://conflicts.in.ua, який надає актуальну аналітичну інформацію з безпекової тематики;

-        функціонування   сайту    «Лабіринти    війни»    –    http://war.intsecurity.org, присвяченому аналізу ситуації на Донбасі та в Криму;

-        база  практики  для  студентів  спеціальностей  «Міжнародні  відносини»  та «Політологія», стажувань для викладачів та іноземних пошукачів;

-        консультації та аналітичне забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

-        проведення брифінгів та прес-конференцій для ЗМІ.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.