ГО “Спільноти Самодопомоги”

Форма реєстрації: Громадська організація

logo УКР

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: Мулярська, 2-А

Телефони: 0673720032

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Віталій Харечко, голова правління

Місія організації

 

Громадська Організація “Спільноти Самодопомоги” надає всю енергію на підтримку боротьби України за виживання, як країни та незалежної нації перед обличчям масового й жорстокого військового нападу Росії. Це означає турботу про українських військових та українців, змушених покинути свої домівки, а також розповідати світові про те, що насправді відбувається щодня в країні.

Наші зусилля зосереджені на трьох основних напрямках:
1) Медична гуманітарна допомога
Зараз Україна стикається з крайнім дефіцитом медичних засобів і ліків — як для військових, які беруть участь у оборонних боях, так і для цивільного населення. Завдяки мережам давніх надійних контактів у військових (які донедавна були ветеранами), охороні здоров’я, українській діаспорі та інших громадах, CSH організовує закупівлю вкрай необхідних товарів в Україні та за кордоном, та доставляє безпосередньо до госпіталів і до захисників, які їх найбільше потребують.

2) Боротьба з дезінформацією
Щодня ми надсилаємо оновлену інформацію про поточну ситуацію у Львові, Києві (та інших містах України), щоб наші партнери, гуманітарні організації, журналісти та інші знали, що відбувається на місцях. Коли російські ЗМІ та їхні союзники роблять неправдиві заяви, наші новинні бюлетні надають картину того, що відбувається насправді з перших рук.

3) Підтримка біженців
Львів став центром для людей, які були змушені залишити свої домівки по всій Україні, а також основним пунктом відправлення до Європейського Союзу. Росія без розбору обстрілює цивільні квартали в українських містах, вражаючи школи, житлові будинки, громадські парки та вбиваючи мирних жителів, пішоходів і дітей. Волонтери Спільнот допомагають ВПО медикаментами, вітамінами та організовують психосоціальну підтримку для волонтерів які працюють в притулка з ВПО.


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.