ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів”

Форма реєстрації: Громадська організація

fb1

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Рівне

Адреса: Вул. Чорновола, 41а, м. Рівне. Адреса для листів: а/с 6, Рівне 28, 33028

Телефони: +38(0362)633-569, +38 050 375 17 78, +38 067 706 13 33

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Кожушко Леонід Федорович, директор

Місія організації

Основна мета ГО «РЦЕП» – сприяння та моніторинг процесів євроінтеграції в регіоні та реалізація проектів,  спрямованих на побудову конкурентоздатної економіки, європейського рівня життя, забезпечення реалізації демократичних цінностей й верховенства права.

Стратегічними пріоритетами організації є: реалізація проектів, спрямованих на сприяння реалізації регіональної політики у сфері євроінтеграції;  сприяння у захисті прав і свобод громадян України та здійснення заходів щодо побудови демократичного суспільства та участі у цьому усіх верств населення (молоді, жінок, меншин); діяльність у сфері підтримки підприємництва в регіоні; реалізація проектів антикорупційного комплаенс в освіті та бізнесі та моніторингові програми спрямовані на забезпечення прозорості влади; розвиток громадянської активності молоді та компетенцій управління соціальними проектами.

Візія організації – Реалізація стратегії розвитку ГО “РЦЄП” дасть змогу стати лідером громадянського суспільства на Рівненщині у контексті моніторингу євроінтеграційних процесів та реалізації євроінтеграційних проектів. ГО «РЦЄП» у майбутньому – це потужна організація з розгалуженою мережею представництв у громадах Рівненщини, що об’єднуватиме громадські ініціативи соціальноактивних людей регіону. Сталість розвитку організації забезпечуватиметься активною участю у програмах розвитку громадянського суспільства у контексті реалізації угоди про асоціацію України з ЄС, розвитком людського потенціалу ГО “РЦЄП” за допомогою підвищення кваліфікації наявних і залучення нових членів організації.

З метою ефективної реалізації потенціалу організації та для здійснення координації у напрямку моніторингу євроінтеграційних процесів ми плануємо інтегруватися у структуру загальнонаціонального або міжнародного масштабу.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.