ГО “Подільська правозахисна фундація”

Форма реєстрації: Громадська організація

Безымянный

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Хмельницький

Адреса: Кам'янецька вул., 50, Хмельницький, Хмельницька, 29000

Телефони: 0382 795 404

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Стасишин Анатолій Леонтійович

Місія організації

Громадська організація «Подільська Правозахисна Фундація» була створена та зареєстрована рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради 8 червня 2000 року № 422 як самостійна, неурядова, неприбуткова громадська організація з місцевим статусом, покликана об’єднати зусилля активістів правозахисного руху для здійснення діяльності, спрямованої на захист законних прав та інтересів людей, незалежно від їх національного та соціального походження, релігійних, політичних та інших переконань. Діяльність громадської організації поширюється на територію м.Хмельницького та Хмельницьку область.

За 14 років свого існування члени громадської організації надали більше 3000 юридичних консультацій мешканцям міста та області, провели вісімнадцять судових справ, захищаючи інтереси малозабезпечених громадян. Самостійно та в партнерстві з іншими НУО будо реалізовано 11 проектів. Одним із перших проектів, що був реалізований нашою громадською організацією – створення та діяльність «Подільської мережі для біженців» у співпраці з НУО «Подільським центром прав людини» (м.Вінниця) за фінансової підтримки Представництва УВКБ ООН в Україні.

В 2003 році було створено та зареєстровано друкований орган – обласну правничу газету «Громадський форум», яка мала тираж 1000 примірників та виходила в 2004-2006 роках кожен квартал, а в 2006 році за сприянням Проекту USAID « Гідна Україна» – щомісяця.

Серед донорів та партнерів «Подільської Правозахисної Фундації» були та залишаються Представництво УВКБ ООН в Україні, Посольство США в Україні, Проекти USAID: «Гідна Україна», «Верховенство права», «Справедливе правосуддя».

Особливо тісною та плідною є співпраця громадської організації «Подільська правозахисна фундація» з Проектом USAID «Справедливе правосуддя»( до 2011 року – Проект «Верховенство права»), за підтримки якого та фінансування з боку USAID в 2008-2015 роках було реалізовано 5 проектів, направлених на покращання та вдосконалення судової системи України, зміцнення довіри суспільства до судової влади через підвищення рівня обізнаності громадськості до процесу її реформування. Члени громадської організації «Подільська правозахисна фундація» входять до складу інших громадських формувань, є постійними членами громадських рад при Хмельницькій обласній державній адміністрації, управлінню МВС України в Хмельницькій області.


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.