ГО “Медійна ініціатива за права людини”

Форма реєстрації: Громадська організація

MIPL_logo

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Київ

Адреса: вулиця Верболозна, будинок 17, офіс 1

Телефони: (097) 448-52-09

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка

Керівник організації, посада:

Місія організації

ГО “Медійна ініціатива за права людини” (МІПЛ) — українська громадська організація, яка поєднує журналістику та правозахист, щоб виявляти злочини Росії в Україні і реагувати на порушення прав людини, пов’язані з російською агресією.

Основні напрямки діяльності МІПЛ:

  • Розслідування воєнних злочинів, вчинених у зв’язку з російською агресією в Україні. Зокрема насильницьких зникнень, депортацій дітей і взяття їх у заручники, неналежного утримання військовополонених, а також відстеження судових процесів щодо війни і дослідження квазіправової системи на окупованій Росією частині території України. 
  • Аналітика практик, які впроваджують військові Російської Федерації, на основі якої готуємо рекомендації для уряду України, міжнародної спільноти і громадськості задля досягнення справедливості.
  • Адвокація змін у політиках урядів і суспільних практиках щодо забезпечення і дотримання прав і свобод людини.

Тематика розслідувань:

  • Військовополонені: аналіз ситуації, ведення непублічних списків утримуваних, підтримка родин, привернення уваги медіа, українського уряду та міжнародної спільноти до проблеми.
  • Насильницькі зникнення: моніторинг публічної інформації для пошуку відповідних кейсів, інформаційна підтримка та адвокація кейсів із залученням родин зниклих у міжнародних правозахисних органах.
  • Війна і правосуддя: аналіз та привернення уваги до ключових процесів в українських судах та проблем досудового слідства щодо війни, залучення журналістів до активнішого висвітлення цієї теми. 
  • Квазіправова система: аналіз створених Росією квазіорганів на тимчасово окупованих територіях України на прикладі окремих політично мотивованих кейсів, включаючи аналіз порушення прав учасників так званих судів. 
  • Інші воєнні злочини: моніторинг злочинів російської армії на території України, ведення списків постраждалих, встановлення ймовірних виконавців, співпраця з національними та правоохоронними органами для розслідування злочинів.


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.