ГО “Ініціатива Е+”

Форма реєстрації: Громадська організація

logo vector

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: Шептицького 22

Телефони: +380509523353

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Валентина Варава, Голова Правління

Місія організації

Від початку війни росії проти України в 2014 році ГО «Ініціатива Е+» включилась в допомогу військовим медикам. Порятунок життя був, є і завжди буде для нас найвищим пріоритетом. Тактична медицина, медикаменти, допомога у лікуванні поранених, забезпечення медичним обладнанням лікарень та госпіталів по усій Україні, автомобілі швидкої допомоги для військових та цивільних, санітарні джипи для медичної евакуації – стали нашою щоденною працею з 2014 року – і до сьогодні.

Також завжди надважливими для нас були соціальні проєкти, спрямовані на майбутнє – наші улюблені «дитячі» проєкти. З 2015 року «Ініціатива Е+» організовувала реабілітаційні табори в Карпатах та за кордоном для дітей прифронтових селищ Донбасу, а також для дітей загиблих та важкопоранених захисників України.

З допомогою донорів «Ініціатива Е+»  придбала три помешкання для прийомних родин в Україні.

Волонтери організації з 2014 року надають матеріальну допомогу та соціальний супровід сім’ям загиблих, тяжко поранених, померлих захисників, а також нужденним сім’ям.

З початком пандемії коронавірусу «Ініціатива Е+» включилась в забезпечення медиків та населення засобами індивідуального захисту, а також безкоштовно забезпечувала та продовжує забезпечувати  кисневими концентраторами пост-ковідних та паліативних пацієнтів.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року «Ініціатива Е+» зосередилася на допомозі фронту, військовим та цивільним, які найбільше постраждали від війни. На сьогодні ми завезли та передали Силам Оборони понад 350 автомобілів, в т.ч. більш як 100 автомобілів швидкої допомоги та понад 150 санітарних автомобілів для медичної евакуації.
 
В люту зиму 2022-23 «Ініціатива Е+» активно займалась пошуком, закупівлею та постачанням обладнання, яке допоможе пережити відключення електроенергії, тепла, зв’язку. В медичні та дитячі заклади передано сотні генераторів: від надпотужних до побутових.
 
За час повномасштабного вторгнення закуплено та передано в лікарні медичне обладнання на суму більше 50 млн грн, доставлено тони медичних та інших необхідних вантажів.
 
Також ГО «Ініціатива Е+» продовжує опікуватися дітьми з вимушено переміщених родин і тими, які втратили батьків.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Коментувати не дозволено.