ГО “Фонд демократичного розвитку”

Форма реєстрації: Громадська організація

F1lag-300x59

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Чорноморськ

Адреса: вул. 1 Травня, 5, 120

Телефони: +380635971574

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка

Керівник організації, посада: Александров Анатолій Анатолійович, голова Правління

Місія організації

Фонд Демократичного Розвитку як об’єднання однодумців існує з серпня 2012 року.

Ініціативна молодь, експерти в різних сферах життя суспільства, представники творчої інтелігенції поставили головним завданням – забезпечення всебічного розвитку українського суспільства, становлення України як незалежної, правової, розвиненої держави. Представники тоді ще Громадської ініціативи «Фонд Демократичного Розвитку», які входили до складу різних громадських і політичних організацій безпосередньо брали участь в Революції Гідності, як безпосередні учасники Майданів в Києві та Одесі, так і в якості волонтерів, які своєю підтримкою уможливили повалення режиму Януковича та повернення України до демократичних засад.

З січня 2014 Громадська ініціатива «Фонд Демократичного Розвитку» активно співпрацює з низкою міжнародних фондів та асоціацій, серед яких Фонд Конрада Аденауера, Асоціація студентів Європейського Союзу, Молодь Європейської Народної партії, ВМГО «Батьківщина молода» та інші.

Протягом 2014-15 років наше об’єднання провело 26 тренінгів і семінарів у співпраці з партнерами.

Представники Громадської ініціативи «Фонд Демократичного Розвитку» увійшли до складу офіційної делегації представників інститутів громадянського суспільства України, провели переговори з керівництвом інституцій ЄС при підписанні економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС (20-26 березня 2014 роки). Влітку 2014 року члени нашого об’єднання представляли Україну на переговорах з керівництвом федеральних земель Німеччини, з питань перспектив розвитку місцевого самоврядування та фінансової децентралізації.

У грудні 2014 року учасниками Громадської ініціативи «Фонд Демократичного Розвитку» було прийнято рішення про легалізацію об’єднання шляхом реєстрації Громадської організації «Фонд Демократичного Розвитку».

У січні 2015 року було проведено установчі збори.

22 січня – День Соборності України, став Днем народження ГО «Фонд Демократичного Розвитку».

В даний час ГО «ФДР» налічує 188 членів організації і діє на всій території України.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Центр перспективних ініціатив та досліджень"

Есмань

Громадська організація "ДІКСІ ГРУП"

Українська Au-Pair Асоціація

Харківський обласний благодійний фонд "Академія"

Майстерня Ідеї

Коментувати не дозволено.