ГО “Алгоритм дій”

Форма реєстрації: Громадська організація

335895120_681719333627185_2878113489847009235_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Луцьк

Адреса: Богдана Хмельницького 26

Телефони:

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Вадим Махомед, Керівник

Місія організації

Алгоритм дій - це платформа, що об’єднує бізнес, технологічну і креативну спільноту Луцька і дає змогу забезпечувати сталий та інноваційний розвиток регіону. 

Ми – спільнота підприємців, митців, урбаністів, айтішників, медіа, маркетологів, науковців та всіх представників креативних індустрій, які створюють в Луцьку креативний та ІТ хаб.

Що це означає?

IMG_7658А те, що у місті будуть місця, де можна зібратись і обговорити ідеї та проєкти. Будуть люди з різних індустрій, які готові ділитись досвідом, навчати та консультувати. Буде репутація інноваційного та прогресивного міста, що привабить інвесторів не лише з регіону. Буде багато крутих кейсів, що зроблять Луцьк відомим містом креативу на весь світ.

Заснована 23 лютого 2022 року луцькими підприємцями, які вірять в потенціал міста та разом з лучанами створюють екосистему для покращення життя Луцька.

МІСІЯ

Створити у Луцьку креативний та ІТ хаб.

ЦІЛІ

  1. Забезпечити платформу для співпраці між локальною бізнес-спільнотою та громадськістю, щоб залучити  місцевих підприємців та активістів до розвитку регіону.
  2. Створити сприятливе середовище та можливості для розвитку креативних індустрій у місті та утримати і привабити талановитих людей на місці.
  3. Позначити Луцьк на карті України як хаб для розвитку креативних індустрій країни.
  4. Привернути увагу міжнародної спільноти до відновлення та розвитку області, залучити фінансовий та інтелектуальний капітал.
  5. Своїм прикладом показати, що для реалізації результативних проєктів необовʼязково бути залученим в політику. Ми віримо, що місцеві підприємці та активісти мають не менший вплив на розвиток міста, аніж державні інституції та органи місцевого самоврядування.

IMG_7646IMG_7650 IMG_7642

МОТ — проєкт арт-простору, спроба зафіксувати плинність життя та часу у мистецтві, показати невизначеність і водночас підтримати бажання продовжувати — жити, творити, боротися.

ВІДЕО Алгоритм дій 


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.