Харківська обласна громадська правозахисна організація “Опора Слобожанщини”

Форма реєстрації: Громадська організація

logo

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Харків

Адреса: 61057, м. Харків, вул. Чернишевська, буд. 7, офіс Д-‎1

Телефони: 0931197564

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада:

Місія організації

Взимку 2014 року у місті Харкові двадцять правозахисників та небайдужих громадян на установчих зборах одноголосно підтримали ідею створення громадської правозахисної організації «Опора Слобожанщини». До цього їх надихнули зміни в українській спільноті, що почалися у 2013-2014 роках. Зараз серед учасників «Опора Слобожанщини» багато як досвідчених юристів, економістів, фінансистів, так і небайдужих, здатних мислити людей, у тому числі й тих, чиї права були порушені.

Наша мета — допомогти у формуванні правової культури держави. Ми прагнемо, щоб українці краще знали свої права і вміли ними користуватися як у повсякчасному житті , так і у складних ситуаціях, пов’язаних із порушенням законодавства.

«Опора Слобожанщини» прагне, щоби Україна жила за демократичними правилами, і переслідує мету подолання повальної корупції. Ми надаємо допомогу людям, які хочуть довести свою правоту у законний спосіб, долаючи корумповану систему.

За три роки діяльності «Опора Слобожанщини» пройшла нелегкий шлях становлення і досягла певних суттєвих здобутків. Так за цей час до нас звернулось понад тисячі громадян як Харківської та інших областей, так і громадяни іноземних держав для отримання безоплатної юридичної допомоги.

«Опора Слобожанщини» співпрацює з державними та недержавними установами та організаціями щодо надання правової, соціальної та благодійної допомоги громадянам. Зокрема, здійснюються спільні заходи у співпраці з Народними депутатами України, Другим Харківським центром безоплатної правової допомоги, Громадською радою при Харківській обласній державній адміністрації, Спілкою ветеранів АТО Харківської області, Громадською організацією «Громадський патруль», а також Харківським обласним відділенням Спілки журналістів України та з іншими.

Підписано більше сотні меморандумів про співпрацю з державними та місцевими органами влади задля здійснення громадського контролю за забезпеченнями прав та свобод людини.

Нами ведеться ефективна робота із забезпечення права громадян на безоплатну правову допомогу, а саме надаються роз’яснення положень законодавства та консультації з питань реалізації прав і свобод особи та виконання обов’язків, аналізуються проблеми громадян щодо законності, правомірності, пропонуються оптимальні вирішення шляхом проведення особистого прийому громадян. У приміщенні організації постійно знаходяться чергові юристи, працюють стаціонарний, мобільний телефони, цілодобово на зв’язку спеціаліст гарячої лінії. Відкрито громадські приймальні у районних центрах Харківської області та у м. Харкові. 

У співпраці із ЗМІ ми оприлюднюємо актуальну юридичну інформацію, корисні зразки документів та листування із державними органами, публікації наших учасників.

Ми співпрацюємо з кількома навчальними закладами з питань надання безоплатної правової допомоги викладачам і студентам, спільну участь та фінансову підтримку у проведенні семінарів з роз’яснення новел законодавства та інших заходах з підвищення правової освіченості, фізичного, патріотичного та культурного виховання молоді.

Ми постійно долучаймося до різноманітних спортивних заходів,
допомагаємо спортсменам у підготовці та участі в міжнародних змаганнях і організуємо турніри по кікбоксингу, боксу та інших видів єдиноборств.

Успішний розвиток «Опора Слобожанщини» став взірцем для інших регіонів України. Так вже створено та працюють громадські організації «Опора Київщини», «Опора Дніпропетровщині», які поклали початок створенню всеукраїнської мережи громадських правозахисних організацій.


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.