Еко-Україна, Екологія та енергозбереження, Міжнародна громадська організація

Форма реєстрації: Громадська організація

Логотип ЕКО-Україна

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: 01014, вул. Бастіонна, 13. оф 2

Телефони: +380674641744, +380444666050

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: голова правління Максимов Артем Сергійович

Місія організації

Міжнародна громадська організація “Еко-Україна” розробляє та впроваджує енергозберігаючі та екологічні інфрастуктурні проекти в Україні, країнах СНД та Західній Європі. Ми співпрацюємо з державними органами влади, науково-дослідними галузевими інститутами, виробниками остаткування, матеріалів та сучасних технологій, громадськими організаціями та з усіма бажаючими активними громадянами, які задіяні у корисних проектах сталого розвитку держав у цілому.

Організація  “Еко-Україна” об’єднує фізичних та юридичних осіб, які задіяні у екології, енергозбереженні, будівництві, економіці та державотворенні. Спільними зусиллями ми зможемо зробити Україну енергетично і економічно незалежною, а значить, самостійною, заможною і впевненою у завтрашньому дні.

Шукаємо партнерів по реалізації біопаливних проектів, переробці сміття, зеленій енергетиці, екологічній та енергетичній стандартизації, впровадженню енергозберігаючих проектів.

Голова громадської організації “Еко-Україна” к.т.н. Максимов Артем Сергійович – автор посібника “Енергоефективність у муніципальному секторі” для посадових осіб місцевого самоврядування розроблений в рамках Проекту USAID ДІАЛОГ, який впроваджується Асоціацією міст України.

Спільно з компаніями “ЕСКО Партнер”, “Енерго Інжиніринг”, “Інвест Сервіс”(Словакія) та Міжнародним благодійним фондом “Діти України” ми розробили проект швидкого та дешевого будівництва житла для ветеранів АТО під назвою ВЖБК “Україна” (Військово-житловий будівельний кооператив “Україна”). Якщо влада виконає свої обіцянки з приводу пільгового виділення землі, то Герої отримають квартири безкоштовно.

Ще один цікавий загальнодержавний проект, який недоопрацьований з усіх сторін, та потребує оперативного професійного втручання вагомих сторін – розвиток та вдосконалення механізму залучення коштів у енергозберігаючи заходи для ЖКГ та підприємств через ЕСКО (Енергосервісні компанії) контракти. Сам алгоритм ідеї, на перший погляд, зрозумілий – інвестиції в газозаміщення та енергомодернізацію економічно випрадані і строки окупності інвестиційно привабливі, але існує багато бюрократично-корупційних перепон, що гальмують цей напрямок нанівець. Ми запрошуюмо громаду, владу, комерсантів, виробників та наукових фахівців до обговорення широкого кола актуальних питань.

 


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.