Ми є Спілкою громадських об’єднань з назвою Асоціація «ХіД», яка стартувала у 2008 році в місті Дніпро.

Засновниками її стали три громадські організації (Бізнес-Центр «Новий початок», молодіжна громадська організація «Міст» і ДВ «За здоровий регіон»), які прийняли рішення об’єднати свої зусилля і створити Спілку.

Наша коротка історія

Так вийшло, що команда (про неї в розділі «Наша команда») склалася з людей які на той час вже мали неабиякий досвід в обраних ними сферах життєдіяльності і бажали його використати на користь суспільства. Тоді ніхто з нас і гадки не мав, про те, що обговорюючи місцеві суспільні проблеми, ми вийдемо на рівень завдань  державотворення.

Як це вийшло?

Просто. Розглядаючи місцеві проблеми, подивилися на них як на наслідки, намагаючись розгледіти їх корінь і причини появи. Тоді і стало очевидним, що більшість з них були проблемами загальнодержавного рівня, наслідки яких ми бачили на місцях.

Відтоді відомий вислів «Думай глобально, дій локально» став для нас не просто девізом Спілки, а принципом її роботи.

Так ми сформували проекти двох рівнів: місцеві і загальнодержавні та основні напрямки нашої діяльності.

Місцевий: у місті Дніпро – Громадський центр суспільних ініціатив «Український простір».

Загальнодержавний:  Самостійна Українська Держава – Україна.

Основні напрямки роботи означилися такі: політичний, економічний, соціальний, культурний, освітній, інформаційний, релігійний, колективної безпеки.

Обидва проекти реалізуються в цих напрямках конкретними практичними частинами.

Про наші дослідження і практичні успіхи  ви дізнаєтесь тут, на цьому сайті, який є невеличкою частиною нашої діяльності в інформаційній сфері.

Поки що ми вважаємо, що нам вдалося не так вже й багато, як хотілося. Та ми продовжуємо працювати і віримо, що нас всіх разом чекає великий успіх!